Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ full automatic tortilla production line ] bij elkaar passen 146 producten.
Commerciële tortilla-machine met een diameter van 40 cm voor maatwerk en tortilla-maken
| Automatische rangschikking: | Automatisch |
|---|---|
| Model van de machine: | BP-450 |
| Kerncomponenten: | Motor |
Zilveren commerciële tortilla machine BP-500 Diameter 45 cm maat
| Kleur van de machine: | Zilver |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motor |
| Aantal rijen: | Eenvoudige rij |
BP-350 Elektrische Tortilla Maker 0,4-2,5 mm Diameter voor consistent en lekker tortilla maken
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
|---|---|
| Diameter: | 00,4-2,5 mm |
| Deegkoppen: | 1 Koppen |
Hoogwaardige commerciële tortilla-machine 200 stuks per uur Efficiëntie Gemakkelijk te bedienen voor commerciële
| Capaciteit: | 200 stuks per uur |
|---|---|
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
| Voordeel: | Eenvoudige bediening Hoog rendement |
Gemakkelijk te bedienen Commerciële tortilla-machine op maat voor Pita-broodmachine
| Diameter: | 30 cm |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | Tortilla-machine; Pita broodmachine |
| Kleur van de machine: | Zilver |
Commerciële Regelbare 55g-Graantortilla die Machine maken
| Eindproduct: | tortilla |
|---|---|
| voordeel: | concurrerende prijs, gemakkelijk te werken, Energie - besparing |
| grondstof: | bloem, tarwemeel |
Geavanceerde elektrische tortilla maker Commerciële enkele rij pita broodmachine
| Voordeel: | Eenvoudige Bediening Hoge Efficiëntie |
|---|---|
| Machine model: | BP-300, 350, 400 OV-400 |
| Feature: | Aangepaste grootte |
2000pcs/H zilveren Commerciële Tortillamachine met Touch screen
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 2000-6000 PCS/HR |
| Deeggewicht: | 30-100g/PC |
PTFE-Commerciële de Tortillamachine 304 SS van Riem Automatische Dubbele Hoofden
| Machinenaam: | Mexicaanse Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
200mm 600pcs/h Bloemtortilla die Machine met het Koelen van Lijn maken
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 200-1000pcs/h |
| Macht: | 21kw |

