Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ full automatic tortilla production line ] bij elkaar passen 142 producten.
De Makermachine van de roestvrij staal1400pcs/h 100mm Taco
| Macht: | 21kw |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motor |
| Materiaal: | De rang van het roestvrij staalvoedsel |
Hydronic die 1300pcs/h Lavash verwarmen die Machine maken
| Productiecapaciteit: | 500-1300 pcs/h |
|---|---|
| Merknaam: | SSS |
| Macht: | 21kw |
Het Broodmaker van touch screenlavash
| Eindproduct: | tortilla |
|---|---|
| grondstof: | bloem, tarwemeel |
| MOQ: | 1 reeks |
1400pcs/h chapati die Machine maken
| Merknaam: | SSS |
|---|---|
| Gewicht: | 4800kg |
| Gebruik: | Voedselverwerkende industrie |
Gelaagde Deegbal die tot Machine maken Klantgerichte Scherpe Vorm
| Machinenaam: | Mexicaanse Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor, teflonnriem |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
De Machine van het Voedselencrusting van de productieinstallatie 4800pcs/h 20g
| Productiecapaciteit: | 1800-4800pcs/h |
|---|---|
| Merknaam: | SSS |
| Macht: | 21kw |
Intellectualizationroestvrij staal Roti die Materiaal maken
| Productnaam: | Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Functie: | Multifunctioneel |
| Verpakking: | Houten doospakket |
het Staal1000pcs/h Arabisch Brood die van 100g Stainlesss Machine maken
| Dikte: | 100300mm |
|---|---|
| Capaciteit: | 800 PCS/HR |
| Deeggewicht: | 30-100g/PC |

