Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ full automatic tortilla production line ] bij elkaar passen 146 producten.
Elektrische Tortillamaker BP-400 op maat - De ultieme oplossing voor tortillaproductie
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
|---|---|
| Automatische rangschikking: | Automatisch |
| Aantal rijen: | Eenvoudige rij |
35 cm Diameter Commercial Tortilla Machine Automatic Grade Automatic voor Hassle-Free Tortilla Productie
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
|---|---|
| Diameter: | 35 cm |
| Capaciteit: | 800 stuks/uur |
Elektrische tortilla-machine met een diameter van 40 cm voor de productie van Pita-broodmachines
| Aantal rijen: | Eenvoudige rij |
|---|---|
| Automatische rangschikking: | Automatisch |
| Model van de machine: | BP-450 |
Zilveren elektrische tortilla maker met een enkele rij ontwerp voor snelle en consistente tortilla productie
| Model van de machine: | BP-450 |
|---|---|
| Aantal rijen: | Eenvoudige rij |
| Kerncomponenten: | Motor |
Volledig Automatisch Vlak Brood die Machine met Dubbel Hoofd 304 SS maken
| Machinenaam: | Mexicaanse Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
Eenvoudige Bediening Commerciële Tortilla Machine 25cm Diameter Automatisch
| Aantal rijen: | Eenvoudige rij |
|---|---|
| Diameter: | 25 cm |
| Kleur van de machine: | Zilver |
De Tortillamachine van de supermarkt250kg/h Commerciële Bloem
| Voorwaarde:: | Nieuw |
|---|---|
| Productiecapaciteit:: | 500-3600pcs/h |
| Macht:: | 21kw |
9 15 18 25 cm Grootte Automatische tortilla-machine Kleine productielijn
| Toepassing:: | Fabriek, supermarkt, restaurant |
|---|---|
| Kleur:: | Zilver |
| Materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
Automatische elektrische tortilla-machine met PLC-computerbesturing
| functie: | Tortillaproductielijn |
|---|---|
| Grondstoffen: | Water, tarwe, maïs, melk, bloem |
| Diameter van de tortilla: | 6 tot 10 inch |
Automatische elektrische 304 roestvrij staal complete tortilla maken machine
| Productiecapaciteit: | 3000-8000 stuks/uur |
|---|---|
| Stroombron: | Elektrisch |
| Toepassing: | Voedingsmiddelenindustrie, commerciële horeca, bakkerij |

