Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ fully automatic chapati making machine ] bij elkaar passen 92 producten.
Hoog efficiënte volledig automatische Arabische brood / Pita brood productielijn
| Verpakking Details: | Naakte verpakking of zeewaardige houten verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 25-50days |
| Levering vermogen: | 100 stuks per maand |
250kg/h hoge Output 40cm Pita Bread Making Machine
| Voorwaarde:: | Nieuw |
|---|---|
| Garantie:: | 1year |
| Voltage:: | 380v |
250kg/h bloemtortilla die Machine maken, die de Machine van het Bloembrood koelen
| Gebruik:: | tortilla |
|---|---|
| Kerncomponenten:: | PLC, Motor |
| Marketing Type:: | Heet Product |
1000 - 3000pcs/Hour Arabische Automatische Pita Bread Production Line Full
| Voltage: | 220V/ 380V of Aanpassing |
|---|---|
| Automatische Rang: | volledig-automatisch |
| Toepassing: | pitabroodjemachine |
Volledig automatische makkelijke werking Tortilla productielijn / deeg maken met 10 inch diameter output
| Productiecapaciteit: | 3000-4000 stuks/uur |
|---|---|
| Diameter van de tortilla: | 10 inch |
| Landen van uitvoer: | Wereldwijd |
Elektrische het Verwarmen Automatische de Makermachine van de Graantortilla
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| macht: | 21 kW |
900x900 de hete Dringende Productielijn 3000pcs/H van de Plaattortilla
| Productiecapaciteit: | 3000-14000 pcs/h |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motorplc |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
250kg/h de Makermachine van de graantortilla
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 3000-3800 PCS/HR |
| Macht: | 23 kW |
Intellectualizationroestvrij staal Roti die Materiaal maken
| Productnaam: | Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Functie: | Multifunctioneel |
| Verpakking: | Houten doospakket |
De Verwerkingslijn van de twee Hoofdentortilla, 30g-Tortilla die Materiaal maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Dikte: | 100300mm |
| Capaciteit: | 600-1500 PCS/HR |

