Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ fully automatic chapati making machine ] bij elkaar passen 92 producten.
100g sanitaire 3600pcs/h-de Makermachine van de Graantortilla
| Functie: | Tortillalijn |
|---|---|
| Capaciteit: | 2000-3600PCS/HOUR |
| Deeggewicht: | 10-100g/pc |
304ss de Mexicaanse Automatische Kleine Grootte van de Tortillaproductielijn
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| macht: | 21 kW |
De Tortilla van de voedselindustrie 1300pcs/h Productiemateriaal
| Toepassing: | Voedselindustrie |
|---|---|
| Eigenschappen: | Gemakkelijk te werken |
| Garantie: | 1 jaar |
Sanitaire de Tortillaproductielijn van 700pcs/h 100mm
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Dikte: | 100300mm |
| Capaciteit: | 600-1000 PCS/HR |
Zilver van de de Tortillaproductielijn van de voedselindustrie het Automatische 800pcs/H
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-1000 PCS/HR |
| Deeggewicht: | 30-100g/PC |
SS304 1500pcs/h Automatische Pita Bread Production Line
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Dikte: | 100300mm |
| Capaciteit: | 600-1500 PCS/HR |
800pcs/h kleine Output 30cm Arabische Broodproductielijn
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Dikte: | 100300mm |
| Capaciteit: | 600-1000 PCS/HR |
270mm Roestvrij staaltortilla Productiemateriaal
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 2000-6000 PCS/HR |
| Macht: | 40 kW |
low price economical 15-45cm small pie crust machine
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Capaciteit: | 200-600 stuks/uur |
| Stroom: | 21 kW |
Automatisch Max350mm2000pcs/h Pita Bread Production Line Stainless Staal
| Gebruik: | Pitabroodje het maken |
|---|---|
| Macht: | 43 kW |
| Afmeting: | 26000x2030x1915mm |

