Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ fully automatic chapati making machine ] bij elkaar passen 92 producten.
200g 250mm Automatische Chapati die van Ce de volledig Machine maken
| Toepassing: | Tortilla het maken |
|---|---|
| Eigenschappen: | Gemakkelijk te werken |
| Garantie: | 1 jaar |
Hoge Output 6000pcs/h die volledig Automatische Roti Machine maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 2000-6000 PCS/HR |
| Macht: | 40 kW |
10 - Automatische Tortilla die van 30 Cm de volledig Machine Commercieel maken
| Toepasselijke industrie: | Voedsel & Drankfabriek, Restaurant |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | Arabische broodmachine |
| Voltage: | 380V |
800pcs/h Machine van de roestvrij staal de volledig Automatische Chapati
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |
6000pcs/h corrosiebestendige Chapati die Machine voor Zaken maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 2000-6000 PCS/HR |
| Macht: | 40 kW |
100kg/h industriële Chapati die Machine maken
| Gebruik:: | tortilla |
|---|---|
| Grondstof:: | Bloem |
| Kerncomponenten:: | PLC, Motor |
1200pcs/h industriële Chapati die Machine, 150mm Chapati maken die Materiaal maken
| De naverkoopdienst: | Gebied installatie, het opdragen en opleiding |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-1300 PCS/HR |
| Deeggewicht: | 30-100g/PC |
1200pcs/H 20cm Kleine Chapati die Machine voor Voedselindustrie maakt
| De naverkoopdienst: | Gebied installatie, het opdragen en opleiding |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-1300 PCS/HR |
| Deeggewicht: | 30-100g/PC |
8 de Makermachine van duim Commerciële volledig Automatische Roti
| Toepassing:: | SUPERMARKT |
|---|---|
| Kleur:: | zilver |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Sanitaire Touch screen Commerciële Chapati die Machine maken
| Merknaam: | SSS |
|---|---|
| Macht: | 21kw |
| Garantie: | 1 jaar |

