Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ fully automatic chapati making machine ] bij elkaar passen 92 producten.
Industriële Tortilla die de Chapatiproductielijn maken van Machineroti
| Zeer belangrijke Verkopende Punten:: | Automatisch |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100g/pc |
| Frequentie:: | 50HZ |
Automatische de Perstortilla die van Chapatiroti Machine 8 maken“ 10“ 12“
| Voorwaarde: | nieuw |
|---|---|
| Functie: | het maken van Chapati Roti/Tortilla |
| Macht: | 21kw |
Volledige Automatische Pita Bread Making Machine 1000 - 3000pcs/Hour
| Voltage: | 220V/ 380V of Aanpassing |
|---|---|
| Automatische Rang: | Volledig-automatisch |
| Toepassing: | pitabroodjemachine |
Regelbaar Korrelproduct die Machines met het Koelen van Lijn maken
| Voorwaarde:: | Nieuw |
|---|---|
| Garantie:: | 1year |
| Voltage:: | 380v |
200g geen Product die van de Verontreinigings1500pcs/h Korrel Machines maken
| Voltage: | 380V/50HZ of Aangepast |
|---|---|
| Kleur: | zilver |
| Voorwaarde: | Nieuw |
De Tortillamateriaal van de touch screenbloem, 1400pcs/h die Flatbread Machine maken
| Matieral: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Voltage: | 230v 380v |
| Machinegewicht: | 600KG |
Full Auto Pita Bread Making Machine 1500 - 5000pcs/H
| Voltage: | 220V/ 380V of Aanpassing |
|---|---|
| Automatische Rang: | Volledig-automatisch |
| Toepassing: | pitabroodjemachine |
1000pcs/h elektrische het Verwarmen 300mm Tortilla die Machine maken
| Kerncomponenten: | plc |
|---|---|
| Materiaal: | De rang van het roestvrij staalvoedsel |
| Dia. van tortilla: | 100-300 mm |
200mm 600pcs/h Bloemtortilla die Machine met het Koelen van Lijn maken
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 200-1000pcs/h |
| Macht: | 21kw |
De nieuwe volledig Automatische Productielijn van de Voedseltortilla past aan
| Grondstof: | Deeg |
|---|---|
| Kleur: | Staal |
| Product: | tortilla |

