Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ fully automatic chapati making machine ] bij elkaar passen 92 producten.
lage prijs kleine capaciteit 15-45cm 200-600pcs/h kleine pie korst machine
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Capaciteit: | 200-600 stuks/uur |
| Kracht: | 21 kW |
lage prijs warm verkoop 15-45cm 200-600pcs/h tortilla machine met kleine capaciteit
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Capaciteit: | 200-600 stuks/uur |
| Kracht: | 21 kW |
goedkope kleine capaciteit 15-45cm 200-600pcs/h tortilla machine
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Capaciteit: | 200-600 stuks/uur |
| Kracht: | 21 kW |
Hoogwaardige 20-45 cm pie crust machine voor 600-1000 stuks per uur productie
| Condition: | new |
|---|---|
| Capaciteit: | 600 tot 1000 stuks per uur |
| Power: | 21kw |
Veelzijdige 15-45cm 200-600pcs/h Tortilla Machine
| conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Capaciteit: | 200-600 stuks/uur |
| Kracht: | 21 kW |
Hot selling 15-45cm diameter Tortilla Making Machine
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Capaciteit: | 200-600 stuks/uur |
| Stroom: | 21 kW |
van de het Graantortilla van 43kw 3800pcs/h de Makermachine
| Gebruik: | Tortilla het maken |
|---|---|
| Macht: | 43 kW |
| Afmeting: | 26000x2030x1915mm |
De Makermachine van de roestvrij staal1400pcs/h 100mm Taco
| Macht: | 21kw |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motor |
| Materiaal: | De rang van het roestvrij staalvoedsel |
Volledig Automatische Tortillaproductielijn met Verpakking 800 - 3000pcs/H
| Snelheid: | 800-3000pcs/hour |
|---|---|
| Diameter: | 8.10.12.14-duim |
| Voltage: | 380V |
10 - 45cm volledig Automatische Productielijn van de Diameter de Nieuwe Tortilla
| Grondstof: | Deeg |
|---|---|
| Kleur: | Staal |
| Product: | tortilla |

