Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ fully automatic chapati making machine ] bij elkaar passen 92 producten.
Vlakke Arabische Pita Bread Roti Production Line Commerciële 800--8200pcs/H
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Functie: | het maken van Chapati Roti/Tortilla |
| macht: | 21kw |
14000pcs/h hoge het Broodlijn van Output Sanitaire Lavash
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 7000-14000 PCS/HR |
| Macht: | 16KW |
Klein de Productielijnroestvrij staal van de Grootte Mexicaans Tortilla 700 PCs per Uur
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |
7000pcs/h het hoge Materiaal van het Output Sanitaire Vlakke Brood
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 7000-10000 PCS/HR |
| Macht: | 16KW |
De Tortilla Pita Bread Production Line With Oven Cooling System van hoge Capaciteitsfull auto
| Capaciteit: | 800-3000pcs /hour |
|---|---|
| Toepassing: | tortilla of lavash of brood |
| Verpakking: | Houten pakket |
30-45 cm diameter 900 stuks/uur tortilla productlijn
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Capaciteit: | 600 tot 1000 stuks per uur |
| Kracht: | 21 kW |
15-45 cm Klein Output 1000-2000pcs/h Iraakse brood productlijn
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Capaciteit: | 600 tot 1000 stuks per uur |
| Kracht: | 21KW |
150g Commercial Roti Maker , 1300pcs/h Flat Bread Production Line
| Voltage: | 380v |
|---|---|
| Kleur: | Strook |
| Naam: | Tortillaproductielijn |
1400pcs/h de Productielijn van de bloemtortilla, 100g-het Materiaal van de Bloemtortilla
| Dikte: | 100300mm |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-1000 PCS/HR |
| Deeggewicht: | 30-100g/PC |

