Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ commercial tortilla machine ] bij elkaar passen 211 producten.
De Machine van de de Tortillamaker van het roestvrij staal700pcs/h Graan
| Merknaam: | SSS |
|---|---|
| Macht: | 21kw |
| Garantie: | 1 jaar |
2KW PLC Gecontroleerde Tortilla die Machine met 0-300℃ de Waaier van de Temperatuurcontrole maakt
| Rol snelheid: | 3-20m/min |
|---|---|
| Roldiameter: | 200mm |
| Macht: | 2.2KW |
220V / 380V tortilla maker van roestvrij staal met instelbare rolversnelling 3 - 20m/min
| Roldiameter: | 850cm |
|---|---|
| Naam van het product: | Pita/TORTILLA Productielijn |
| Rolmateriaal: | Legeringsstaal |
Commerciële Regelbare 55g-Graantortilla die Machine maken
| Eindproduct: | tortilla |
|---|---|
| voordeel: | concurrerende prijs, gemakkelijk te werken, Energie - besparing |
| grondstof: | bloem, tarwemeel |
BP-650 Tortilla / Roti / Taco Productie Lijn voor de internationale markt
| Model: | BP-650 |
|---|---|
| Kabel: | Renmin |
| Toepassing: | Voedingsmiddelenindustrie, commerciële horeca, bakkerij |
Supermarkt21kw Automatische Tortilla die tot Machine maken Zilveren Kleur
| Toepassing:: | Supermarktfabriek |
|---|---|
| Kleur:: | Zilver |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
600pcs/h het Broodproductielijn van de roestvrij staaltortilla
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Kleur: | grijs roestvrij staal |
| Gebruik: | tortillamaker |
Elektrische verwarming Tortilla Productie Lijn met Renmin kabel voor 10-12 inch diameter Tortilla maken apparatuur
| Heating method: | Electricity |
|---|---|
| Power Source: | Electric |
| Production Capacity: | 200-300 Pieces/h |
Volledig automatische tortilla productielijn / deegproductiviteit automatische eenvoudige bediening
| Model: | BP-650 |
|---|---|
| Toepassing: | Voedingsmiddelenindustrie, commerciële horeca, bakkerij |
| Stroombron: | Elektrisch |
Lijn voor de productie van Pita / Tortilla van legeringsstaalrol 220V / 380V Spanning
| Controlesysteem: | PLC |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Naam van het product: | Pita/TORTILLA Productielijn |

