Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ commercial tortilla machine ] bij elkaar passen 211 producten.
220V / 380V tortillamaker met 8 - 50cm Roldiameter voor Bakkers
| Controlesysteem: | PLC |
|---|---|
| Productnaam: | Pita/TORTILLA Productielijn |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
PLC-gecontroleerde productielijn voor tortilla's
| Roldiameter: | 850cm |
|---|---|
| Naam van het product: | Pita/TORTILLA Productielijn |
| Rolbreedte: | 850mm |
Automatische 10 inch tortilla productielijn met Delta PLC en Schneider Electric
| Verwarmingsmethode: | Aardgas of PL Gas |
|---|---|
| Controlesysteem: | DELTA |
| Drukbereik van de pers: | 0.7MPA-1.0MPA |
0.7MPA-1.0MPA druk tortilla maken machine met delta besturingssysteem
| Drukbereik van de pers: | 0.7MPA-1.0MPA |
|---|---|
| Tipe in de handel brengen: | Hot sale Product 2024 |
| Toepassing: | Voedingsmiddelenindustrie, commerciële horeca, bakkerij |
Nieuwe automatische broodmachine voor Roti Corn Tortilla Pita
| Grondstoffen: | Water, tarwe, maïs, meel, enz. |
|---|---|
| Toepassing: | Voedingsmiddelenindustrie, commerciële horeca, bakkerij |
| Diameter van de tortilla: | 10 -12 inch |
Automatische 10cm - 30cm Dia Tortilla Making Machine Ronde Vorm
| Capaciteit: | 200-1400 PCs/uur |
|---|---|
| Voordeel: | Hoge Quanlity |
| Materiaal: | bloem |
De commerciële Productielijn Flatbread van de Gebruikstortilla voor Voedselfabriek
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Benzineverbruik: | 4-14 m ³ /h |
10 - 45cm Diameterplc de Tortillarol van de Controlebloem 800 - 3000 Pieces/h
| Productnaam: | Tortillaproductielijn |
|---|---|
| Afmeting: | 3000*1000*1800mm |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
De Roltortilla die van het legeringsstaal Machinehoge snelheid 3 maken - 20m/Min
| Voltage: | 220V/380V |
|---|---|
| Roldiameter: | 1045cm |
| Rolmateriaal: | Legeringsstaal |
PLC-besturingssysteem van roestvrij staal Pita / Tortilla-productielijn
| Rolbreedte: | 850mm |
|---|---|
| Rol snelheid: | 3-20m/min |
| Productiecapaciteit: | 100-3000 Pieces/h |

