Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ commercial tortilla machine ] bij elkaar passen 212 producten.
BP-650 Tortilla Productie Lijn met Renmin kabel
| Model: | BP-650 |
|---|---|
| Cable: | Renmin |
| Application: | Food Industry, Commerical Catering, Backery |
900pcs/h commerciële Roti-Makermachine, de Sanitaire Machine van het Tortillabrood
| Functie: | maak tortilla |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-900pcs/hr |
| eigenschap: | Lage Energiehoge snelheid |
Efficiënte tortilla productielijn met 8 - 50 cm gechroomde rollers en PLC-besturing
| Rol snelheid: | 3-20m/min |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 100-3000 Pieces/h |
| Rolmateriaal: | Legeringsstaal |
Lijn voor de productie van tortilla's met een hoge capaciteit
| Kerncomponenten: | Motor, PLC, hydraulische tortillapers, gastunneloven |
|---|---|
| Verwarmingsmethode: | Aardgas of PL Gas |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
304 roestvrijstalen tortilla productielijn met 200-300 stukken/uur capaciteit voor 10-12 inch tortilla's
| Landen van uitvoer: | Globaal |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motor, PLC, hete pers |
| Controlesysteem: | Delta of anders |
600pcs/h commerciële Elektrische Tortillamaker, 300mm de Makermachine van de Graantortilla
| Dikte: | 100300mm |
|---|---|
| Deeggewicht: | 30-100g/PC |
| Fabriek: | Hefei |
25 Duim van de de Tortillaproductielijn van de 35 Duimpers de Industriële Zilveren Kleur
| Machinenaam: | Mexicaanse Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
Industrieel van de het Broodmachine van de Bloemtortilla Automatisch Vervoerend Roestvrij staal 304
| Naam: | Roestvrij staal 304 Industrieel de tortillabrood die van de tacobloem machine voor verkoop volledige |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 2000-3600pcs/hour |
| Voltage: | 380V |
Elektrische Bloemtortilla die Machine, 200mm Lavash Bakselmateriaal maken
| Automatische rang: | Automatisch |
|---|---|
| Gedreven Type: | elektrisch/hydraulisch |
| Voltage: | 380V/220V |
Goedkope grote capaciteit 2000pcs/h Tortilla Maker Machine en tortilla productlijn
| Merknaam: | SSS |
|---|---|
| Stroom: | 21 kW |
| Garantie: | 1 jaar |

