Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ commercial tortilla machine ] bij elkaar passen 212 producten.
19900*2470*2300mm Deegmachine voor de internationale markt
| Raw Material: | Wheat Or Corn Floour |
|---|---|
| Production Capacity: | 3600-16000 Pieces/h |
| Diameter van de tortilla: | 150-350 mm |
Wereldwijde marktcapaciteit Tortilla productielijn met 3600-16000 stuks/uur voor SSS
| Productiecapaciteit: | 3600-16000 stuks/uur |
|---|---|
| Model: | BP-820 |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
Volledig automatische 6-12 inch tortilla maken machine met pers / gasbrander CE gecertificeerd
| Landen van uitvoer: | Wereldwijd |
|---|---|
| Gasverbruik: | 4-14 m ³ /h |
| Diameter van de tortilla: | 6-12 inch |
BP-650 Volledig automatisch deeg maken tortilla productielijn
| Power Source: | Electric |
|---|---|
| Model: | BP-650 |
| Power: | 73kw |
304 roestvrij staal tortilla productielijn BP350 met Delta Control System voor 200-300 stuks per uur
| Model: | BP350 |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motor, PLC, hete pers |
| Grondstof: | Water, tarwe, maïs, meel, enz. |
10 - 50mm PLC van de de Tortillaproductielijn van het Legeringsstaal Controlesysteem 800 - 3000pcs/Hour
| Productiecapaciteit: | 800-3000 Pieces/h |
|---|---|
| RolOppervlaktebehandeling: | Chrome-het plateren |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
8 - 50 mm rolbreedte tortilla-machine voor grootschalige productie
| Rolbreedte: | 850mm |
|---|---|
| Spanning: | 220V/380V |
| Controlesysteem: | PLC's |
Het Broodmachine 1500pcs/h van de roestvrij staal Automatische 18inch Tortilla
| Capaciteit: | 500-1500pcs/h |
|---|---|
| Kerncomponent: | PLC |
| Macht: | 21kw |
Automatische Mexicaanse Tortilla die Machine maken het Elektrische Verwarmen 1300pcs/H
| Productnaam: | Automatische Mexicaanse Tortilla die Machine voor Machine van de de Pers de Commerciële Grote Pannek |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 500-1300 pcs/h |
| Voltage: | 380V/220V |
10 - Automatische Tortilla die van 30 Cm de volledig Machine Commercieel maken
| Toepasselijke industrie: | Voedsel & Drankfabriek, Restaurant |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | Arabische broodmachine |
| Voltage: | 380V |

