Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ commercial tortilla machine ] bij elkaar passen 211 producten.
Automatische elektrische 304 roestvrij staal complete tortilla maken machine
| Productiecapaciteit: | 3000-8000 stuks/uur |
|---|---|
| Stroombron: | Elektrisch |
| Toepassing: | Voedingsmiddelenindustrie, commerciële horeca, bakkerij |
Volledig automatische makkelijke werking Tortilla productielijn / deeg maken met 10 inch diameter output
| Productiecapaciteit: | 3000-4000 stuks/uur |
|---|---|
| Diameter van de tortilla: | 10 inch |
| Landen van uitvoer: | Wereldwijd |
2024 Nieuwe ontwerp en automatische BP-820 industriële hogesnelheid tortilla productielijn
| Kerncomponenten: | Motor, PLC |
|---|---|
| Diameter van de tortilla: | 6-12 inch |
| Belangrijkste verkooppunten: | Hoge productiviteit, automatische, eenvoudige bediening |
De Productielijn van de roestvrij staaltortilla met 0-300℃ de Waaier van de Temperatuurcontrole
| Productnaam: | Tortillaproductielijn |
|---|---|
| Roldiameter: | 200mm |
| Controlesysteem: | PLC |
Het Chrome Geplateerde Materiaal van de Tortillaproductie met Temperatuurcontrole 700 - 3000 Pieces/H
| Productnaam: | Pita-productielijn |
|---|---|
| RolOppervlaktebehandeling: | Chrome-het plateren |
| Rolbreedte: | 850mm |
220V / 380V PLC-productielijn voor tortilla's van legeringsstaal met temperatuurregeling 0-300C
| Controlesysteem: | PLC |
|---|---|
| Rol snelheid: | 3-20m/min |
| Roldiameter: | 850cm |
Tortilla Productie Lijn 3600-16000 stukken/h 19900*2470*2300mm naar landen over de hele wereld
| Dimension: | 19900*2470*2300mm |
|---|---|
| Model: | BP-820 |
| Belangrijkste verkooppunten: | Hoge productiviteit |
Volledig automatische productie 6-10 inch tortilla productielijn
| Belangrijkste verkooppunten: | Hoge productiviteit, automatische, eenvoudige bediening |
|---|---|
| Diameter van de tortilla: | 6 tot 10 inch |
| Gewicht: | 4500 kg |
Capaciteit BP-720 elektrische tortilla productielijn met 304 roestvrijstalen trommel
| Kerncomponenten: | Motor, PLC |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 2000-8000 stuks/uur |
| Model: | BP-720 |
2024 Nieuwste en automatische tortilla productielijn BP-720 voor SSS
| Grondstoffen: | Water, tarwe, maïs, melk, bloem |
|---|---|
| Model: | BP-720 |
| Tipe in de handel brengen: | Hot sale Product 2024 |

