Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ commercial tortilla machine ] bij elkaar passen 212 producten.
Capaciteit BP-720 elektrische tortilla productielijn met 304 roestvrijstalen trommel
| Kerncomponenten: | Motor, PLC |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 2000-8000 stuks/uur |
| Model: | BP-720 |
2024 Nieuwste en automatische tortilla productielijn BP-720 voor SSS
| Grondstoffen: | Water, tarwe, maïs, melk, bloem |
|---|---|
| Model: | BP-720 |
| Tipe in de handel brengen: | Hot sale Product 2024 |
Volledig automatische tortilla productielijn / deeg maken met delta-controlesysteem
| Controlesysteem: | DELTA |
|---|---|
| Verwarmingsmethode: | Aardgas of PL Gas |
| functie: | Tortillaproductielijn |
PLC de Tortillaproductielijn Chrome dat van het Controleroestvrije staal RolOppervlaktebehandeling plateert
| Roldiameter: | 200mm |
|---|---|
| Rol snelheid: | 3-20m/min |
| Macht: | 2.2KW |
304 roestvrij staal elektrische tortilla productielijn met 6-12 inch tortilla capaciteit
| Diameter van de tortilla: | 6-12 inch |
|---|---|
| Toepassing: | Voedingsmiddelenindustrie, commerciële horeca, bakkerij |
| Model: | BP-930 |
Automatische elektrische tortilla-machine met PLC-computerbesturing
| functie: | Tortillaproductielijn |
|---|---|
| Grondstoffen: | Water, tarwe, maïs, melk, bloem |
| Diameter van de tortilla: | 6 tot 10 inch |
BP-900 deegverdeler is een perfecte aanvulling op uw tortilla productielijn.
| Controlesysteem: | DELTA |
|---|---|
| Materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Drukbereik van de pers: | 0.3MPA-12MPA |
Volledig automatische productieapparatuur voor tortilla's met Schneider Electric-componenten
| functie: | Tortillaproductielijn |
|---|---|
| Grondstoffen: | Water, tarwe, maïs, melk, bloem |
| Productiecapaciteit: | 3600-8200 stuks/uur |
Commerciële Hydraulische 8200 pcs/h-de microcomputercontrole van de Tortilla Dringende Machine
| Productiecapaciteit: | 3600-8200 pcs/h |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motorplc |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
PLC Roestvrij staaltortilla die tot Machine maakt 100 - 3000 Pieces/h
| Controlesysteem: | PLC |
|---|---|
| Voltage: | 220V/380V |
| Rolbreedte: | 850mm |

