Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ commercial tortilla machine ] bij elkaar passen 212 producten.
700 - 3000 Pieces/h-Productielijn van de Roestvrij staaltortilla 8 - 50cm
| Productiecapaciteit: | 700-3000 Pieces/h |
|---|---|
| Roldiameter: | 850cm |
| RolOppervlaktebehandeling: | Chrome-het plateren |
PLC-besturingssysteem van roestvrij staal Pita / Tortilla-productielijn
| Rolbreedte: | 850mm |
|---|---|
| Rol snelheid: | 3-20m/min |
| Productiecapaciteit: | 100-3000 Pieces/h |
220V / 380V Temperatuurgecontroleerde tortilla productielijn Rollersnelheid 3 - 20m/min
| Controlesysteem: | PLC |
|---|---|
| RolOppervlaktebehandeling: | Chrome-het Plateren |
| Rol snelheid: | 3-20m/min |
220V / 380V Tortilla Productie Lijn Met 8 - 50mm Roller Breedte 8 - 50cm Roller Diameter
| RolOppervlaktebehandeling: | Chrome-het Plateren |
|---|---|
| De Waaier van de temperatuurcontrole: | 0-300℃ |
| Controlesysteem: | PLC |
PLC-besturing Tortilla maken machine met chroom plating Roller oppervlaktebehandeling
| RolOppervlaktebehandeling: | Chrome-het Plateren |
|---|---|
| Rolmateriaal: | Legeringsstaal |
| Spanning: | 220V/380V |
8 - 50 cm roltortilla productielijn met legeringsstaal
| Roldiameter: | 850cm |
|---|---|
| Controlesysteem: | PLC |
| Rolmateriaal: | Legeringsstaal |
Tortilla-machine van roestvrij staal met PLC-besturing
| Rolbreedte: | 850mm |
|---|---|
| Spanning: | 220V/380V |
| De Waaier van de temperatuurcontrole: | 0-300℃ |
Kwaliteit Tortilla Productie Lijn met instelbare snelheid en roestvrij staal constructie
| Temperatuursysteem: | 0-300°C |
|---|---|
| Rollersnelheid: | 3-20m/min |
| Rollerdiameter: | 8-50 cm |
Machines voor het maken van tortilla's met een rol van legeringsstaal voor bedrijven in de voedselindustrie
| Rol snelheid: | 3-20m/min |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 1000-7000 stuks/uur |
| Verwerking van het oppervlak van de rol: | Chroomoplatering |
7000 KG Machine Bruto Gewicht Tortilla Productie Lijn voor hoge productiviteit
| Model: | BP-820 |
|---|---|
| Raw Material: | Wheat Or Corn Floour |
| Toepassing: | Voedingsmiddelenindustrie |

