Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ commercial tortilla machine ] bij elkaar passen 211 producten.
Sanitaire Fabriek 8 Duim Arabisch Brood die Machine maken
| Toepassing:: | Supermarktfabriek |
|---|---|
| Kleur:: | zilver |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
De lange Drukcilinder dreef binnen aan hydraulisch Tortillaproductielijn 52 in X 52
| Productiecapaciteit: | 8200-20000 pcs/h |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motorplc |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
Laag Energie Hoge Snelheid 2000 stuks/u Tortilla Maker Machine
| Merknaam: | SSS |
|---|---|
| Kracht: | 21 kW |
| garantie: | 1 jaar |
150mm 3800pcs/h die Regelbare Commerciële Roti Machine maken
| Gebruik: | Tortilla het maken |
|---|---|
| Macht: | 43 kW |
| Afmeting: | 26000x2030x1915mm |
Max350mm 3800pcs/H die Regelbare Roti Machine Automatisch maken
| Gebruik: | Tortilla/van Roti/van de Chapati het maken |
|---|---|
| Macht: | 43 kW |
| Afmeting: | 26000x2030x1915mm |
Gelaagde Deegbal die tot Machine maakt Klantgerichte Grootte Hoge Capaciteit
| Machinenaam: | Mexicaanse Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor, teflonn Riem |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
150g Commercial Roti Maker , 1300pcs/h Flat Bread Production Line
| Voltage: | 380v |
|---|---|
| Kleur: | Strook |
| Naam: | Tortillaproductielijn |
Gelaagde Deegbal die tot Machine maken Klantgerichte Scherpe Vorm
| Machinenaam: | Mexicaanse Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor, teflonnriem |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
Maker van de de Bloemtortilla van SS304 3800pcs/h 20kw de Commerciële
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H): | 4630mm*695mm*1680mm |
| Capaciteit: | 800/h |

