Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ commercial tortilla machine ] bij elkaar passen 211 producten.
Het op zwaar werk berekende Brood die van 1400pcs/h 40kw Lavash Machine maken
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H): | 7630mm*695mm*1680mm |
| Capaciteit: | 1500-3600/h |
Geen Verontreinigings Normale Output Commerciële Roti die Machine maken
| Dikte: | 100300mm |
|---|---|
| Deeggewicht: | 30-100g/PC |
| Macht: | 21kw |
1400pcs/h chapati die Machine maken
| Merknaam: | SSS |
|---|---|
| Gewicht: | 4800kg |
| Gebruik: | Voedselverwerkende industrie |
8 de Makermachine van duim Commerciële volledig Automatische Roti
| Toepassing:: | SUPERMARKT |
|---|---|
| Kleur:: | zilver |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
7000pcs/h de commerciële Productielijn van 12 Duimlavsh
| Toepassing:: | Fabriek |
|---|---|
| Kleur:: | zilver |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Op maat gemaakte intelligente verpakkingsmachine met 304 roestvrij staal frame
| Machineontwerp: | Op maat gemaakt volgens de behoeften van de klant |
|---|---|
| Verpakkingstype: | Plastic |
| Werkspanning: | 220V / 50Hz |
3600 PCs/Uur Automatische Chapati die Materiaal met Touch screen maken
| Model: | Sss-BP-600 |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 2000 - 3600 PCs/uur |
| Plaats van herkomst: | chaohu, China |
Productielijn van roestvrij staal Pita voor hoge capaciteit 100 - 3000 stuks/uur
| Rolmateriaal: | Legeringsstaal |
|---|---|
| Rol snelheid: | 3-20m/min |
| RolOppervlaktebehandeling: | Chrome-het Plateren |
304 roestvrij staal deegronder
| Drukbereik van de pers: | 0.3MPA-12MPA |
|---|---|
| Tipe in de handel brengen: | Hot sale Product 2024 |
| Kabel: | Renmin |

