Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ commercial tortilla machine ] bij elkaar passen 211 producten.
De Tortillaproductielijn van 2KW 400mm voor het Professionele Brood van de Bakkerstortilla
| Macht: | 2.2KW |
|---|---|
| Rolbreedte: | 400mm |
| Productiecapaciteit: | 1000-2000 Pieces/h |
CE ISO Gecertificeerde Tortilla Productielijn met een Capaciteit van 200-300 Stuks/uur en een Tortilla Diameter van 10-12 Inch
| Controlesysteem: | Delta of anders |
|---|---|
| productiecapaciteit: | 200-300 stuks/uur |
| Diameter van de tortilla: | 10 -12 inch |
Productielijn van 304 roestvrijstalen tortilla's met delta- of ander scherm voor 200-300 stuks/uur
| Scherm weergeven: | Delta of anders |
|---|---|
| Applicatie: | Voedingsmiddelenindustrie, commerciële horeca, bakkerij |
| Grondstof: | Water, tarwe, maïs, meel, enz. |
Automatische, goedkope, kleine tortilla-productielijn voor efficiënte tortillafabricage
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Belangrijkste verkoopargumenten: | Automatisch, lage kosten, kleine voetafdruk |
| Model: | BP350 |
Productielijn van de hoge Capaciteits de Automatische Tortilla met PLC Controlesysteem
| Rol snelheid: | 3-20m/min |
|---|---|
| Afmeting: | 3000*1000*1800mm |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
304 roestvrij staal mini tortilla productielijn met 200-300 stukken/uur capaciteit en compact ontwerp voor bakkerijen
| Grondstof: | Water, tarwe, maïs, meel, enz. |
|---|---|
| Model: | BP350 |
| Stroombron: | elektrisch |
Kleine Output 100mm Maker van de het Graantortilla van 30g de Commerciële
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |
250kg/h de Makermachine van de graantortilla
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 3000-3800 PCS/HR |
| Macht: | 23 kW |
Regelbare Hydraulische het Verwarmen Bloemtortilla die Machine voor Commercieel maken
| Toepassing:: | Supermarktfabriek |
|---|---|
| Kleur:: | Zilver |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Pers van de water de Bestand Industriële Tortilla, 50g-Tortilla Hoofdmachine
| Zeer belangrijke Verkopende Punten:: | Automatisch |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100g/pc |
| Votage: | 220V/380V |

