Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ commercial tortilla machine ] bij elkaar passen 211 producten.
Rooster van roestvrij staal voor de productie van brood van tortilla's 220V/380V 3000-18000 stuks/uur
| Spanning: | 220V/380V |
|---|---|
| Depte van het deeg: | ± 2 gram |
| Control System: | PLC |
20cm het Materiaal van Tortillameesters, Regelbare Tortillaproductielijn
| Productiesnelheid: | 100~250 kg/u |
|---|---|
| tortilladiameter: | 20cm--40cm |
| Samengeperste Luchtvereiste: | 0.6-0.8MPa |
Hoge Output6000pcs/h 270mm Tortilla die Machine maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 2000-6000 PCS/HR |
| Macht: | 40 kW |
800 - 1400 PCS/H Automatische Tortillamaker met Ce
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Capaciteit: | 800-1400PCS/HOUR |
| Gewicht: | 800kg |
100kg/h de Tortilla van het stofbewijs 1300pcs/h Productiemateriaal
| Verpakking:: | Houten geval |
|---|---|
| OEM of ODM:: | Ja |
| Het verwarmen bron:: | Roestvrij staal het Verwarmen Buis |
Elektrische verwarming 304 roestvrijstalen tortillaproductielijn voor tortilla's met een diameter van 10-12 inch
| Verwarmingsmethode: | Elektriciteit |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motor, PLC, hete pers |
| kabel: | Renmin |
de Korrelproduct die van 3800pcs/h 270mm 42.57kw Machines maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 3000-3800 PCS/HR |
| Macht: | 42,57 kW |
Hoge Output 6000pcs/h die volledig Automatische Roti Machine maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 2000-6000 PCS/HR |
| Macht: | 40 kW |
304SS het Product die van de touch screenkorrel Machinesplc Controle maken
| Toepassing:: | Supermarktfabriek |
|---|---|
| Kleur:: | Zilver |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
6000pcs/h corrosiebestendige Chapati die Machine voor Zaken maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 2000-6000 PCS/HR |
| Macht: | 40 kW |

