Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ industrial tortilla machine ] bij elkaar passen 273 producten.
De Productielijn van de roestvrij staaltortilla met 0-300℃ de Waaier van de Temperatuurcontrole
| Productnaam: | Tortillaproductielijn |
|---|---|
| Roldiameter: | 200mm |
| Controlesysteem: | PLC |
Pita / Tortilla Productielijn Chroomplating Rol Alloy Steel 220V / 380V
| Rol snelheid: | 3-20m/min |
|---|---|
| Rollerdiameter: | 8-50 cm |
| Productnaam: | Productielijn voor Pita/TORTILLA |
19900*2470*2300mm Deegmachine voor de internationale markt
| Raw Material: | Wheat Or Corn Floour |
|---|---|
| Production Capacity: | 3600-16000 Pieces/h |
| Diameter van de tortilla: | 150-350 mm |
Tortilla Productie Lijn 3600-16000 stukken/h 19900*2470*2300mm naar landen over de hele wereld
| Dimension: | 19900*2470*2300mm |
|---|---|
| Model: | BP-820 |
| Belangrijkste verkooppunten: | Hoge productiviteit |
304 roestvrij staal elektrische tortilla productielijn met 6-12 inch tortilla capaciteit
| Diameter van de tortilla: | 6-12 inch |
|---|---|
| Toepassing: | Voedingsmiddelenindustrie, commerciële horeca, bakkerij |
| Model: | BP-930 |
Automatische commerciële tortilla-machine met 6-10 inch tortilla-diameter
| Model: | BP-650 |
|---|---|
| Toepassing: | Voedingsmiddelenindustrie, commerciële horeca, bakkerij |
| Diameter van de tortilla: | 6 tot 10 inch |
Volledig automatische tortilla productielijn / deeg maken met delta-controlesysteem
| Controlesysteem: | DELTA |
|---|---|
| Verwarmingsmethode: | Aardgas of PL Gas |
| functie: | Tortillaproductielijn |
Volledig automatische makkelijke werking Tortilla productielijn / deeg maken met 10 inch diameter output
| Productiecapaciteit: | 3000-4000 stuks/uur |
|---|---|
| Diameter van de tortilla: | 10 inch |
| Landen van uitvoer: | Wereldwijd |
Makkelijke bediening Elektrische tortilla maker Automatische graad Energiebesparing
| Model van de machine: | BP-350 |
|---|---|
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
| Automatische rangschikking: | Automatisch |
De Roltortilla die van het legeringsstaal Machinehoge snelheid 3 maken - 20m/Min
| Voltage: | 220V/380V |
|---|---|
| Roldiameter: | 1045cm |
| Rolmateriaal: | Legeringsstaal |

