Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ industrial tortilla machine ] bij elkaar passen 273 producten.
Elektrische tortilla maker met hoge capaciteit 700-1400 stuks per uur 0,4-2,5 mm diameter
| Sleutelwoorden: | tortillamachine |
|---|---|
| Deegkoppen: | hoofden 1 |
| Diameter: | 00,4-2,5 mm |
Elektrische tortilla maker met een enkele rij voor snelle en consistente productie
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
|---|---|
| Automatische rangschikking: | Automatisch |
| Kerncomponenten: | Motor |
Eenvoudige werking Elektrische tortilla maker 800 stuks per uur Hoog rendement
| Voordeel: | Eenvoudige Bediening Hoge Efficiëntie |
|---|---|
| Machine model: | BP-550 |
| Automatische rangschikking: | Automatisch |
PLC Gecontroleerde Tortilla die Machine maken 3 - 20m/Min 8 - 50cm
| Rolbreedte: | 850mm |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 700-3000 Pieces/h |
| De Waaier van de temperatuurcontrole: | 0-300℃ |
Zilveren elektrische tortilla maker voor Pita broodmachine
| Diameter: | 40-50 mm |
|---|---|
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
| Model van de machine: | BP-450, 500, 550 |
Elektrische tortilla maker in zilver voor verse en authentieke zelfgemaakte tortilla's
| Automatische rangschikking: | Automatisch |
|---|---|
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
| Aantal rijen: | Eenvoudige rij |
Geavanceerde elektrische tortilla maker Commerciële enkele rij pita broodmachine
| Voordeel: | Eenvoudige Bediening Hoge Efficiëntie |
|---|---|
| Machine model: | BP-300, 350, 400 OV-400 |
| Feature: | Aangepaste grootte |
220V / 380V de Makermachine van de roestvrij staaltortilla met 700 - 3000 Pieces/H-Capaciteit
| De Waaier van de temperatuurcontrole: | 0-300℃ |
|---|---|
| Controlesysteem: | PLC |
| RolOppervlaktebehandeling: | Chrome-het plateren |
8 - 50 cm roltortilla productielijn met legeringsstaal
| Roldiameter: | 850cm |
|---|---|
| Controlesysteem: | PLC |
| Rolmateriaal: | Legeringsstaal |
BP-650 Tortilla / Roti / Taco Productie Lijn voor de internationale markt
| Model: | BP-650 |
|---|---|
| Kabel: | Renmin |
| Toepassing: | Voedingsmiddelenindustrie, commerciële horeca, bakkerij |

