Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ industrial tortilla machine ] bij elkaar passen 273 producten.
Commerciële de Tortillamachine van touch screen Dubbele Hoofden 30g
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Merknaam: | SSS |
| Macht: | 21kw |
Intellectualization200g Industriële Tortilla die Machine maken
| Voorwaarde:: | Nieuw |
|---|---|
| Krachtbron:: | Elektrisch Gas |
| Macht:: | 23Kw |
18in 1500pcs/Hour Commercieel de Machineroestvrij staal 304 van de Graantortilla
| Productnaam: | 18in 1500pcs/hour de Industriële van de de tortillamaker van het bloemgraan automatische machine |
|---|---|
| Materiaal: | roestvrij staal 304 |
| Voorwaarde: | Nieuw |
10cm tot 30cm Dia Tortilla Machine Commercieel Automatisch
| Capaciteit: | 200-1400 PCs/uur |
|---|---|
| Voordeel: | Automatisch |
| Materiaal: | bloem |
25cm 3600pcs/h Machine van de Supermarkt de Commerciële Tortilla
| Functie: | maak tortilla |
|---|---|
| Capaciteit: | 200-3600pcs/hr |
| eigenschap: | Lage Energiehoge snelheid |
PLC Kern 8 van de het Graantortilla van ' 12 ' 20Inch Elektrische de Machineproductielijn
| Machinescapaciteit: | 2000-6000/hour |
|---|---|
| Het verschepen: | Luchtvracht |
| aanpassing: | Min. Orde: 1 reeksen |
Roestvrij staal 3000pcs/H 85g 250mm Dia Tortilla Making Machine Industrial
| Diameter: | 100300mm |
|---|---|
| Deeggewicht: | 10-100g/pc |
| Rijmateriaal: | graanbloem |
Voedselindustrie 900pcs/h 150mm de Commerciële Machine van de Graantortilla
| Matetial: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Kleur: | zilver |
| grondstof: | graanbloem, rijstbloem, plantaardige olie, zoute enz. |
de Omslag die van de het Touche screentortilla van 3600pcs/h 90g Machine maken
| Dikte: | 100300mm |
|---|---|
| Deeggewicht: | 10-100g/pc |
| Voltage: | 380v |
De Makermachine van de 18 Duim Industriële Tortilla, 30cm het Materiaal van de Tortillaverwerking
| Voorwaarde:: | Nieuw |
|---|---|
| Garantie:: | 1year |
| Voltage:: | 380v |

