Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ industrial tortilla machine ] bij elkaar passen 273 producten.
1 Commerciële tortilla-machine met deegkop in zilver model BP-550
| Kleur van de machine: | zilver |
|---|---|
| Diameter: | 00,4-2,5 mm |
| Deegkoppen: | hoofden 1 |
Hoogwaardige commerciële tortilla-machine 200 stuks per uur Efficiëntie Gemakkelijk te bedienen voor commerciële
| Capaciteit: | 200 stuks per uur |
|---|---|
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
| Voordeel: | Eenvoudige bediening Hoog rendement |
800 stuks per uur Capaciteit Zilveren commerciële tortilla machine Gemakkelijk te bedienen Zilveren kleur
| Kleur van de machine: | Zilver |
|---|---|
| Model van de machine: | BP-650 OV-650 |
| Capaciteit: | 800 stuks/uur |
Gemakkelijk te bedienen Commerciële tortilla-machine op maat voor Pita-broodmachine
| Diameter: | 30 cm |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | Tortilla-machine; Pita broodmachine |
| Kleur van de machine: | Zilver |
Commerciële tortilla-machine met een diameter van 40 cm voor maatwerk en tortilla-maken
| Automatische rangschikking: | Automatisch |
|---|---|
| Model van de machine: | BP-450 |
| Kerncomponenten: | Motor |
Zilveren commerciële tortilla machine BP-500 Diameter 45 cm maat
| Kleur van de machine: | Zilver |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motor |
| Aantal rijen: | Eenvoudige rij |
Roestvrij staal Industriële Tortilla die Machine 3600Pcs/H 8200 Pcs/H maken
| Capaciteit: | 3600-8200 pcs/h |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | tortillamachine |
| Materiaal: | bloem, tarwemeel |
Industriële Tortilla die tot Machine met Hoge Capaciteit maken 500-800 Pcs/H
| Capaciteit: | 500-800 PCs |
|---|---|
| Materiaal: | Tarwemeel, graanbloem |
| Tortillagrootte: | 2045cm |
De Automatische Industriële Tortilla die van 800 Pcs/H Machineplc Kern maken
| Machinenaam: | Mexicaanse Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
2000pcs/H zilveren Commerciële Tortillamachine met Touch screen
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 2000-6000 PCS/HR |
| Deeggewicht: | 30-100g/PC |

