Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ industrial tortilla machine ] bij elkaar passen 273 producten.
250mm de Productielijn van het Tortillabrood
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 2000-3600 pcs/h |
| Voltage: | 380v/3phase |
100g industriële Tortilla die Machine, 3600pcs/h-de Machine van het Tortillabrood maken
| Merknaam: | SSS |
|---|---|
| Macht: | 21kw |
| tortilla: | 30-100g/PC |
Intellectualization Industriële Tortilla die Machine, 150g-Tortilla Productiemateriaal maken
| Macht: | 19.7kw |
|---|---|
| Voltage: | 380V/50HZ |
| Capaciteit: | 2000-6000pcs/h |
Industriële Productielijn 3 van de Hoge snelheidstortilla - 20m/Min Alloy Steel Pita Roller 8 - 50mm
| RolOppervlaktebehandeling: | Chrome-het plateren |
|---|---|
| Rol snelheid: | 3-20m/min |
| Productnaam: | Tortillaproductielijn |
Elektrische tortilla-machine met een diameter van 40 cm voor de productie van Pita-broodmachines
| Aantal rijen: | Eenvoudige rij |
|---|---|
| Automatische rangschikking: | Automatisch |
| Model van de machine: | BP-450 |
800 PCs/van de de Tortillaproductielijn van HAutomatic de Industriële Kleine Grootte
| Machinenaam: | Mexicaanse Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
Automatische de Korreltortilla die van 700 Pcs/H Machine met PLC Controlemechanisme maken
| Machinenaam: | De Mexicaanse Tortilla die van het Korrelproduct Machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor, Riem |
| Garantie van Kerncomponenten: | 1 jaar |
25 Duim van de de Tortillaproductielijn van de 35 Duimpers de Industriële Zilveren Kleur
| Machinenaam: | Mexicaanse Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
Volledig Automatisch Vlak Brood die Machine met Dubbel Hoofd 304 SS maken
| Machinenaam: | Mexicaanse Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
270mm Roestvrij staaltortilla Productiemateriaal
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 2000-6000 PCS/HR |
| Macht: | 40 kW |

