Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ industrial tortilla machine ] bij elkaar passen 273 producten.
Tortilla-machine met renminkabel voor grote productie met CE-certificaat
| Kerncomponenten: | Motor, PLC |
|---|---|
| Model: | BP-900 |
| Grootte van de lijn: | 21080*2120*2750 mm |
Zilveren commerciële tortilla machine model 550 automatische kwaliteit automatisch voor uw voedsel bedrijf
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
|---|---|
| Kleur van de machine: | Zilver |
| Kerncomponenten: | Motor |
Eenvoudige Bediening Commerciële Tortilla Machine 25cm Diameter Automatisch
| Aantal rijen: | Eenvoudige rij |
|---|---|
| Diameter: | 25 cm |
| Kleur van de machine: | Zilver |
Twee Hoofden500pcs/h Industriële Tortilla die Machine maken
| Materila: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Voltage: | 220v 380v |
| Gewicht: | 500kg |
SS304 industriële Tortilla die Machine, Industriële de Tortillamaker maken van 21kw
| Toepassing: | tortillamaker |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Garantie: | 1 jaar |
Productielijn voor tortilla's voor de voedingsindustrie met 304 roestvrij staal en drukbereik van 0,7 MPA-1,0 MPA
| Drukbereik van de pers: | 0.7MPA-1.0MPA |
|---|---|
| Functie: | Tortillaproductielijn |
| Belangrijkste verkooppunten: | Hoge productiviteit, automatische, eenvoudige bediening |
Pers van de water de Bestand Industriële Tortilla, 50g-Tortilla Hoofdmachine
| Zeer belangrijke Verkopende Punten:: | Automatisch |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100g/pc |
| Votage: | 220V/380V |
Industriële Tortilla die de Chapatiproductielijn maken van Machineroti
| Zeer belangrijke Verkopende Punten:: | Automatisch |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100g/pc |
| Frequentie:: | 50HZ |
15cm 3000pcs/h 23kw Industriële Tortilla die Machine maken
| Dikte: | 100-250 mm |
|---|---|
| Kerncomponenten: | plc |
| Deeggewicht: | 10-100g/pc |
3800pcs/h de industriële Machine van de Tortillamaker
| Gebruik: | Tortilla het maken |
|---|---|
| Macht: | 43 kW |
| Afmeting: | 26000x2030x1915mm |

