Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ industrial tortilla machine ] bij elkaar passen 273 producten.
Tarwemeel Industriële Tortilla die tot Machine maken 3600-8200 Pcs/H
| Productnaam: | TORTILLA DIE MACHINE MAKEN |
|---|---|
| Type: | Het Materiaal van de korrelverwerking |
| Sleutelwoorden: | TORTILLA, CHAPATI, PITABROODJE, MEXICAANS BROOD |
PTFE-Commerciële de Tortillamachine 304 SS van Riem Automatische Dubbele Hoofden
| Machinenaam: | Mexicaanse Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
1400pcs/h tortilla die Materiaal, Geen de Tortillamachine maken van de Verontreinigingsbloem
| Automatische rang: | Automatisch |
|---|---|
| Gedreven Type: | elektrisch/hydraulisch |
| Voltage: | Aangepast |
Regelbare Roestvrij staal Industriële Tortilla die Machine maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |
3800pcs/h commerciële Tortillamachine, 270mm de Commerciële Maker van de Bloemtortilla
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 3000-3800 PCS/HR |
| Macht: | 42,57 kW |
800pcs/h industriële Tortilla die Machine maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |
1300Pcs/Hour Machine van de roestvrij staal de Commerciële Tortilla met Twee Hoofden
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| capaciteit: | 600-1400 PCS/HR |
| Macht: | 24 kW |
De Tortillamachine van de Intellectualization2000pcs/h Commerciële Bloem
| Merknaam: | SSS |
|---|---|
| Macht: | 21kw |
| Garantie: | 1 jaar |
900pcs/h elektrische Tortillamachine
| Functie: | maak tortilla |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-900pcs/hr |
| eigenschap: | Lage Energiehoge snelheid |
Hoge-efficiëntie BP-450/750 tortilla machine met automatische rangschikking
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
|---|---|
| Machinemodel: | BP-450;550;650;750 |
| Automatische rangschikking: | Automatisch |

