Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ industrial tortilla machine ] bij elkaar passen 273 producten.
Van de de Bloemtortilla van de voedselVerwerkende industrie 2000pcs/h de Makermachine
| Merknaam: | SSS |
|---|---|
| Macht: | 21kw |
| Garantie: | 1 jaar |
PLC Tortilla die van het Kern de Automatische Graan Machine250kg/h Ce ISO9001 maken
| Toepasselijke Industrie: | Voedsel & Drankfabriek, Restaurant, Voedselwinkel |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor |
| Voltage:: | 380V/220V |
304ss de Mexicaanse Automatische Kleine Grootte van de Tortillaproductielijn
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| macht: | 21 kW |
10cm tot 30cm Dia Tortilla Commercial Machine Automatic
| Capaciteit: | 200-1400 PCs/uur |
|---|---|
| voordeel: | Automatisch |
| materiaal: | bloem |
De Tortilla van de voedselindustrie 1300pcs/h Productiemateriaal
| Toepassing: | Voedselindustrie |
|---|---|
| Eigenschappen: | Gemakkelijk te werken |
| Garantie: | 1 jaar |
Van de het Graantortilla van de voedselindustrie het Regelbare Roestvrije staal van de de Makermachine
| Voltage: | 380v |
|---|---|
| Kleur: | Strook |
| Naam: | Tortillaproductielijn |
Automatisch Commercieel Klein de Korrelproduct die van Groottetotilla tot Machine maken 800 PCs
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |
800pcs/h de kleine Machine van de de Tacomaker van Grootteintellectualization
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |
200pcs/h Product die van de water het Bestand Korrel Machines maken
| Toepassing: | Tortilla het maken |
|---|---|
| Eigenschappen: | Gemakkelijk te werken |
| Garantie: | 1 jaar |
Klein de Verwerkingsmateriaal 30cm van de Capaciteits250kg/h Tortilla Dia
| Voorwaarde:: | Nieuw |
|---|---|
| Garantie:: | 1 jaar |
| Voltage:: | 220v / 380v |

