Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ industrial tortilla machine ] bij elkaar passen 273 producten.
Zilveren commerciële tortilla-machine Automatische kwaliteit Automatische enkelvoudige rij
| Aantal rijen: | Eenvoudige rij |
|---|---|
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
| Capaciteit: | 200 stuks per uur |
8 - 50mm Tortillaproductielijn die voor Commerciële en Industriële Tortilla Machine maken
| Rol snelheid: | 3-20m/min |
|---|---|
| RolOppervlaktebehandeling: | Chrome-het plateren |
| Controlesysteem: | PLC |
Capaciteit Commerciële tortillamachine 700-3000pcs/uur 1-4 deegkoppen
| Capaciteit: | 700-3000 stuks per uur |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | tortillamachine |
| Kleur van de machine: | Zilver |
2024 Warm verkopen BP-450 550 650 750 Automatische commerciële tortilla machine
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
|---|---|
| Voordeel: | Eenvoudige bediening Hoog rendement |
| Machinemodel: | BP-450;550;650;750 |
Uitzonderlijke automatische tortilla machine BP-450 met een capaciteit van 700-3000 stuks per uur
| Diameter: | 80500mm |
|---|---|
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
| Capaciteit: | 700-3000 stuks per uur |
Tortilla machine met capaciteit van 700-3000 stuks per uur BP-450 automatische motor
| Capacity: | 700-3000pcs/hour |
|---|---|
| Machine Color: | Silver |
| Automatic Grade: | Automatic |
BP-350 commerciële tortilla-machine met automatische rangschikking en capaciteit 200 stuks per uur
| Model van de machine: | BP-350 |
|---|---|
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
| Diameter: | 00,4-2,5 mm |
35 cm Diameter Commercial Tortilla Machine Automatic Grade Automatic voor Hassle-Free Tortilla Productie
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
|---|---|
| Diameter: | 35 cm |
| Capaciteit: | 800 stuks/uur |
Grote commerciële tortillamachine BP-450 voor authentieke en verse tortilla's
| Automatische rangschikking: | Automatisch |
|---|---|
| Voordeel: | Eenvoudige bediening Hoog rendement |
| Sleutelwoorden: | tortillamachine |
3 - 20m/Min Speed Tortilla Production Line automatiseerde volledig Tortillamachine
| Productiecapaciteit: | 700-3000 Pieces/h |
|---|---|
| Roldiameter: | 850cm |
| Rolbreedte: | 850mm |

