Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ industrial tortilla machine ] bij elkaar passen 273 producten.
De industriële Automatische Chapati die van Tortillaroti Machine 304 SS maken
| Machinenaam: | Mexicaanse Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
380v voltageplc het Materiaal van de Tortillaproductie Automatische Roti
| Gebruik:: | tortilla |
|---|---|
| Marketing Type:: | Heet Product |
| Garantie:: | 1year |
Van de de Chapatiproductielijn van tortillaroti de Machines Hoge Capaciteit 8200 PCs/H
| Machinenaam: | Mexicaanse Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
Elektrische het Verwarmen Automatische de Makermachine van de Graantortilla
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| macht: | 21 kW |
Lijn voor de productie van tortilla's met een hoge capaciteit
| Kerncomponenten: | Motor, PLC, hydraulische tortillapers, gastunneloven |
|---|---|
| Verwarmingsmethode: | Aardgas of PL Gas |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
De Verwerkingslijn van de twee Hoofdentortilla, 30g-Tortilla die Materiaal maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Dikte: | 100300mm |
| Capaciteit: | 600-1500 PCS/HR |
1400pcs/h bloemtortilla die Machine, Regelbare Tortilla maken die Materiaal maken
| Toepassing: | Voedselindustrie |
|---|---|
| Eigenschappen: | Gemakkelijk te werken |
| Garantie: | 1 jaar |
Zilver van de de Tortillaproductielijn van de voedselindustrie het Automatische 800pcs/H
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-1000 PCS/HR |
| Deeggewicht: | 30-100g/PC |
Ce-Bloem de Materiële PLC Machine 500Kg/H 6“ 12“ van het Tortillabrood
| Voorwaarde:: | Nieuw |
|---|---|
| Na de Dienst van Warran ty: | Videotechnische ondersteuning |
| Garantie:: | 1year |
Efficiënte tortilla productielijn met 8 - 50 cm gechroomde rollers en PLC-besturing
| Rol snelheid: | 3-20m/min |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 100-3000 Pieces/h |
| Rolmateriaal: | Legeringsstaal |

