Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ industrial tortilla machine ] bij elkaar passen 273 producten.
PLC-besturing Tortilla maken machine met chroom plating Roller oppervlaktebehandeling
| RolOppervlaktebehandeling: | Chrome-het Plateren |
|---|---|
| Rolmateriaal: | Legeringsstaal |
| Spanning: | 220V/380V |
2024 Nieuwste en automatische tortilla productielijn BP-720 voor SSS
| Grondstoffen: | Water, tarwe, maïs, melk, bloem |
|---|---|
| Model: | BP-720 |
| Tipe in de handel brengen: | Hot sale Product 2024 |
Volledig automatische 6-12 inch tortilla maken machine met pers / gasbrander CE gecertificeerd
| Landen van uitvoer: | Wereldwijd |
|---|---|
| Gasverbruik: | 4-14 m ³ /h |
| Diameter van de tortilla: | 6-12 inch |
Geavanceerde tortilla-machine met renmin-kabel gasverbruik 4-14 M\u00b3/h
| Stroombron: | Elektrisch |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motor, PLC |
| Kabel: | Renmin |
PLC de Tortillaproductielijn Chrome dat van het Controleroestvrije staal RolOppervlaktebehandeling plateert
| Roldiameter: | 200mm |
|---|---|
| Rol snelheid: | 3-20m/min |
| Macht: | 2.2KW |
Temperatuur Gecontroleerde Tortillaproductielijn met 700 - 3000 Pieces/H-Capaciteit
| Rolmateriaal: | Legeringsstaal |
|---|---|
| RolOppervlaktebehandeling: | Chrome-het plateren |
| De Waaier van de temperatuurcontrole: | 0-300℃ |
Tortilla-machine van roestvrij staal met PLC-besturing
| Rolbreedte: | 850mm |
|---|---|
| Spanning: | 220V/380V |
| De Waaier van de temperatuurcontrole: | 0-300℃ |
BP-900 deegverdeler is een perfecte aanvulling op uw tortilla productielijn.
| Controlesysteem: | DELTA |
|---|---|
| Materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Drukbereik van de pers: | 0.3MPA-12MPA |
Nieuwe automatische broodmachine voor Roti Corn Tortilla Pita
| Grondstoffen: | Water, tarwe, maïs, meel, enz. |
|---|---|
| Toepassing: | Voedingsmiddelenindustrie, commerciële horeca, bakkerij |
| Diameter van de tortilla: | 10 -12 inch |
de Tortilla die van 900pcs/H 300mm tot Machine maakt Zilveren Roestvrij staal 304
| Matetial: | roestvrij staal |
|---|---|
| kleur: | Zilver |
| Grondstof: | graanbloem, rijstbloem, plantaardige olie, zoute enz. |

