Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ industrial tortilla machine ] bij elkaar passen 273 producten.
Sanitaire de Tortillaproductielijn van 700pcs/h 100mm
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Dikte: | 100300mm |
| Capaciteit: | 600-1000 PCS/HR |
Tortilla die van de servomotor de Hydraulische Pers Machine Automatisch maken volledig
| Productiecapaciteit: | 3000-14000 pcs/h |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motorplc |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
Automatische Roti die Machine Elektrisch maken Verwarmend 500 Kg/Hour
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Functie: | het maken van Chapati Roti/Tortilla |
| macht: | 21kw |
Kwaliteit Tortilla Productie Lijn met instelbare snelheid en roestvrij staal constructie
| Temperatuursysteem: | 0-300°C |
|---|---|
| Rollersnelheid: | 3-20m/min |
| Rollerdiameter: | 8-50 cm |
900x900 de hete Dringende Productielijn 3000pcs/H van de Plaattortilla
| Productiecapaciteit: | 3000-14000 pcs/h |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motorplc |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
Industrieel van de het Broodmachine van de Bloemtortilla Automatisch Vervoerend Roestvrij staal 304
| Naam: | Roestvrij staal 304 Industrieel de tortillabrood die van de tacobloem machine voor verkoop volledige |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 2000-3600pcs/hour |
| Voltage: | 380V |
800PCS/H Tarwemeeltortilla die Machine met Twee Hoofden maken
| Kleur: | Roestvrij staalzilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 800-1300 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |
De Tortilla die van het twee HoofdenTarwemeel Machineroestvrij staal maken
| Kleur: | Roestvrij staalzilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 800-1300 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |
Automatische 10cm - 30cm Dia Tortilla Making Machine Ronde Vorm
| Capaciteit: | 200-1400 PCs/uur |
|---|---|
| Voordeel: | Hoge Quanlity |
| Materiaal: | bloem |

