Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ industrial tortilla machine ] bij elkaar passen 273 producten.
Automatisch 3600pcs/Hour-PLC Korrelproduct die Machines met PTFE-Riem maken
| Machinenaam: | Mexicaanse Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
Het Graantortilla die van de Rotichapati Machine maken het Elektrische Verwarmen 700Pcs/Hour
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 700 PCS/HR |
| Macht: | 24 kW |
Gemakkelijk stel Automatische Tortillaproductielijn in werking 800 - 3000 PCs
| toepassing: | Voedselindustrie |
|---|---|
| Eigenschappen: | Gemakkelijk te werken |
| Garantie: | 1 jaar |
700pcs/h de normale Tortilla die van de Outputbloem Machine maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |
Kleine Output 100mm Maker van de het Graantortilla van 30g de Commerciële
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |
2000-3600 PCs/Product die van de Uur het Automatische Korrel tot Machines maken Middengrootte
| Machinenaam: | Mexicaanse Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor de Riem, van PTFE (Polytetrafluoroethylene) |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
Klein de Productielijnroestvrij staal van de Grootte Mexicaans Tortilla 700 PCs per Uur
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |
2022 Nieuwe tortilla making machine BP-650 automatische tortilla making machine
| toepassing: | Voedselindustrie |
|---|---|
| eigenschappen: | Gemakkelijk te werken |
| Garantie: | 1 jaar |
2022 Nieuwe Hete Verkooptortilla die tot Machine BP-550 maken Tortillaproductielijn
| toepassing: | Voedselindustrie |
|---|---|
| eigenschappen: | Gemakkelijk te werken |
| Garantie: | 1 jaar |
Tortilla die Lijn BP-450 veroorzaken BP-550 de tortilla die van het Korrelproduct machine maken
| Kleur: | ZILVER |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-3000 PCS/H |
| Macht: | 21 kW |

