Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ industrial tortilla machine ] bij elkaar passen 273 producten.
6000pcs/h corrosiebestendige Chapati die Machine voor Zaken maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 2000-6000 PCS/HR |
| Macht: | 40 kW |
De hoge Machine van Encrusting van het Productiviteits3600pcs/h 43kw Voedsel
| Voorwaarde:: | Nieuw |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 2000-3800pcs/hour |
| Type:: | tortilla |
1000pcs/h voedselindustrie 30cm Lavash-Productielijn
| Productiecapaciteit: | 600-1000pcs/h |
|---|---|
| Macht: | 21kw |
| Gewicht: | 600 |
1400pcs/h chapati die Machine maken
| Merknaam: | SSS |
|---|---|
| Gewicht: | 4800kg |
| Gebruik: | Voedselverwerkende industrie |
Intellectualization GEEN Afvaltortilla Roti die de Productielijnfabriek maakt van Machineburrito Direct
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Voltage: | 220V 380V |
| Gewicht: | 500kg |
Elektrisch het Verwarmen 304SS Korrelproduct die Machines 600Pcs/Hour maken
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| macht: | 24 kW |
Gelaagde Deegbal die tot Machine maakt Klantgerichte Grootte Hoge Capaciteit
| Machinenaam: | Mexicaanse Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor, teflonn Riem |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
Machine van de het Touche screen de Automatische Taco van 1300pcs/h 22kw
| Gebruik:: | Voedselverwerkende industrie |
|---|---|
| Kleur:: | zilver |
| Macht:: | 22kw |
200g 250mm Automatische Chapati die van Ce de volledig Machine maken
| Toepassing: | Tortilla het maken |
|---|---|
| Eigenschappen: | Gemakkelijk te werken |
| Garantie: | 1 jaar |
25cm Product die van de Stof het Bestand SS304 Korrel Machines maken
| Dikte: | 100300mm |
|---|---|
| Capaciteit: | 800 PCS/HR |
| Fabriek: | Hefei |

