Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ industrial tortilla machine ] bij elkaar passen 273 producten.
8“ 10“ 12“ Graantortilla Pita Making Machine Customization
| Voltage: | 110V/220V |
|---|---|
| capaciteit: | 800-120PCS/h |
| Eigenschap: | Hoog rendement en automatisch |
Het hoge Product die van de Productiviteitskorrel Machines, 40cm Tortilla maken die Materiaal maken
| Voorwaarde:: | Nieuw |
|---|---|
| Garantie:: | 1year |
| Kleur: | zilver |
Hoge Capaciteit 3600pcs/h die Lavash Machineroestvrij staal maken
| Capaciteit: | 2000-3600pcs/h |
|---|---|
| Macht: | 23kw |
| Voltage: | 220V / 380V |
De Makermachine 15cm 20cm 25cm Automatische 30cm van Flatbread Indische Tandoori Roti
| Zeer belangrijke Verkopende Punten: | Concurrerende Prijs |
|---|---|
| Voordeel: | Gemakkelijk Verrichtingshoog rendement |
| Materiaal: | roestvrij staal 304 |
0.25KW Plastic Automatic Packaging Machine Forming And Film Covering Machine
| Toepasselijke producten: | aangepast |
|---|---|
| Air pressure: | 0.8-1.0M/Pa |
| Product weight: | 60-200g/pcs |
Op maat gemaakte intelligente verpakkingsmachine met 304 roestvrij staal frame
| Machineontwerp: | Op maat gemaakt volgens de behoeften van de klant |
|---|---|
| Verpakkingstype: | Plastic |
| Werkspanning: | 220V / 50Hz |
Roestvrij staalvoedsel die Machine, Adjutable-Voedsel het Vullen Machine vormen
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Gewicht: | 600KG |
| macht: | 3.6kw |
4800pcs/H de automatische Voedsel het Vullen Machine maakt Mooncake-Ce Gediplomeerd
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Gewicht: | 600KG |
| Macht: | 21kw |
De automatische Machine van Voedselencrusting met Motorplc Kern 1800 - 4800 PCs/Uur
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Gewicht: | 600kg |
| Macht: | 3.6kw |

