Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ industrial tortilla machine ] bij elkaar passen 273 producten.
400 Fuction Pita Brood Lijn En Eenvoudige Operatie Voor Pita Brood, Paratha Productie Lijn
| Kerncomponenten: | Motor, PLC |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 3600-16000 stuks/uur |
| Diameter van de tortilla: | 25cm-35cm |
Intellectualizationroestvrij staal Roti die Materiaal maken
| Productnaam: | Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Functie: | Multifunctioneel |
| Verpakking: | Houten doospakket |
De Chapati die van het Stainessstaal Materiaal maken
| Toepassing: | Tortilla het maken |
|---|---|
| Eigenschappen: | Gemakkelijk te werken |
| Garantie: | 1 jaar |
Kleine Output 800pcs/h die 100mm Roti Materiaal maken
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |
Water Bestand Materiaal om een Armeense Lavash Te bakken
| Gebruik: | Lavash het maken |
|---|---|
| Macht: | 30 kW |
| Afmeting: | 25m x 5.5m x 2.0m |
±2 gram deeg nauwkeurigheid deeg ronde maken machine met zeer nauwkeurig PLC besturingssysteem
| Depte van het deeg: | ± 2 gram |
|---|---|
| Materiaal: | van roestvrij staal |
| Spanning: | 220V/380V |
Deegverdeler en -ronder met 3000-18000 stukken/uur Deeggewicht 28-130 gram
| Spanning: | 220V/380V |
|---|---|
| Controlesysteem: | PLC's |
| Materiaal: | van roestvrij staal |
250kg/h Arabische Broodproductielijn, 23kw Pita Bread Line
| Voorwaarde:: | Nieuw |
|---|---|
| Garantie:: | 1year |
| Voltage:: | 380v |
14000pcs/h hoge het Broodlijn van Output Sanitaire Lavash
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 7000-14000 PCS/HR |
| Macht: | 16KW |

