Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ industrial tortilla machine ] bij elkaar passen 273 producten.
Het Vleesbal die van Mochi van de ananascake Machine 4800pcs/H maken
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Gewicht: | 600KG |
| Macht: | 21kw |
Gevulde Gebakje Zoete Cake die Machine 4800pcs/H maken
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Gewicht: | 600KG |
| Macht: | 21KW |
8 de Makermachine van duim Commerciële volledig Automatische Roti
| Toepassing:: | SUPERMARKT |
|---|---|
| Kleur:: | zilver |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Machine van de Productiviteits Kleine Encrusting van 180g 3600pcs/h de Hoge
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Kleur: | zilver |
| Garantie: | 1 jaar |
De Machine van het Voedselencrusting van de productieinstallatie 4800pcs/h 20g
| Productiecapaciteit: | 1800-4800pcs/h |
|---|---|
| Merknaam: | SSS |
| Macht: | 21kw |
2026 Lage Energie Hoge Snelheid 2000-6000 stuks/u Tortilla Maker Machine
| Merknaam: | SSS |
|---|---|
| Stroom: | 21 kW |
| Garantie: | 1 jaar |
Productielijn van roestvrij staal Pita voor hoge capaciteit 100 - 3000 stuks/uur
| Rolmateriaal: | Legeringsstaal |
|---|---|
| Rol snelheid: | 3-20m/min |
| RolOppervlaktebehandeling: | Chrome-het Plateren |
304 roestvrij staal deegronder
| Drukbereik van de pers: | 0.3MPA-12MPA |
|---|---|
| Tipe in de handel brengen: | Hot sale Product 2024 |
| Kabel: | Renmin |
SS304 1500pcs/h Automatische Pita Bread Production Line
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Dikte: | 100300mm |
| Capaciteit: | 600-1500 PCS/HR |
800pcs/h kleine Output 30cm Arabische Broodproductielijn
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Dikte: | 100300mm |
| Capaciteit: | 600-1000 PCS/HR |

