Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ industrial tortilla machine ] bij elkaar passen 273 producten.
150g het Bakselmachine van het roestvrij staal900pcs/h Arabische Brood
| Matetial: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Kleur: | zilver |
| grondstof: | Bloem |
De geautomatiseerde Productielijn van de Roestvrij staaltortilla 10 - 45cm Rolpitabroodje
| Rolmateriaal: | LEGERINGSstaal |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| De Waaier van de temperatuurcontrole: | 0-300℃ |
De Tortillaproductielijn van 2KW 400mm voor het Professionele Brood van de Bakkerstortilla
| Macht: | 2.2KW |
|---|---|
| Rolbreedte: | 400mm |
| Productiecapaciteit: | 1000-2000 Pieces/h |
Materiaal van de de Tortillaproductie van stof het Bestand 55kw Ce
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 2000-3600 pcs/h |
| Voltage: | 380v/3phase |
De Meestersmateriaal van de Intellectualization2000pcs/h Tortilla
| Zeer belangrijke Verkopende Punten:: | Automatisch |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100g/pc |
| Frequentie:: | 50Hz |
Het automatische van de de Productielijnlente van de Twee Extruderstortilla het Broodjestaco Maken
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H): | 5130*840*1300mm |
| Capaciteit: | 1300pcs/h |
1300pcs/h PLC Kern Automatische Tortilla die Materiaal 8 maken " 10 " 12“ 18“
| Toepasselijke Industrie: | Koper van voedselmachines |
|---|---|
| Garantie: | 1year |
| Verleende naverkoop de Dienst: | Vrije opleiding |
het Graantortilla die van 380v 220v Machine 800 - 120 PCS/H maken
| Voltage: | 110V/220V |
|---|---|
| capaciteit: | 800-120PCS/h |
| Eigenschap: | Hoog rendement en automatisch |
Aanpasbare deegronder voor tortilla productie met deeggewicht 28-130 gram roestvrij staal
| Dough Weight: | 28-130 Gram |
|---|---|
| Dough accuracy: | ±2 Gram |
| Controlesysteem: | PLC's |
De Tortillamateriaal van de touch screenbloem, 1400pcs/h die Flatbread Machine maken
| Matieral: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Voltage: | 230v 380v |
| Machinegewicht: | 600KG |

