Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ industrial tortilla machine ] bij elkaar passen 273 producten.
800pcs/H de kleine van de de Bloemtortilla van het Groottegraan Productielijn 21KW
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| Afmeting: | 4630 *700 *1420mm |
Hydraulische Hitte Gedrukte Tortilla die tot Machine maken 3600 - 8200 Pcs/H
| TOEPASSING:: | Supermarktfabriek |
|---|---|
| Kleur:: | Zilver |
| Materiaal: | roestvrij staal 304 |
900pcs/h commerciële Roti-Makermachine, de Sanitaire Machine van het Tortillabrood
| Functie: | maak tortilla |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-900pcs/hr |
| eigenschap: | Lage Energiehoge snelheid |
de Korrelproduct die van 3800pcs/h 270mm 42.57kw Machines maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 3000-3800 PCS/HR |
| Macht: | 42,57 kW |
de Commerciële Tortilla die van 900pcs/h 22kw Machine maken
| Functie: | maak tortilla |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-1500pcs/hr |
| Eigenschap: | Lage Energiehoge snelheid |
1400pcs/h de Makermachine van de graantortilla, Regelbare Arabische Broodproductielijn
| Gebruik:: | Voedselverwerkende industrie |
|---|---|
| Kleur:: | zilver |
| Macht:: | 22kw |
3800pcs/h de Machine van voedselencrusting, het Elektrische Materiaal van de Voedselproductie
| Uitvoerproductnaam: | Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Thoughput:: | 2000-6000/hour |
| Type:: | tortilla |
PLC de Pizza Pita Machine Production Line Automatic van het Kern380v Graan
| Certificering: | CE Certificate |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Garantie: | 1year |
Regelbaar Korrelproduct die Machines met het Koelen van Lijn maken
| Voorwaarde:: | Nieuw |
|---|---|
| Garantie:: | 1year |
| Voltage:: | 380v |
Hoge Output 6000pcs/h die volledig Automatische Roti Machine maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 2000-6000 PCS/HR |
| Macht: | 40 kW |

