Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ industrial tortilla machine ] bij elkaar passen 273 producten.
SUS304 de Productielijn van de roestvrij staaltortilla met LCD het Scherm 700Pcs/Hour
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 700 PCS/HR |
| Macht: | 24 kW |
Arabische Broodtortilla die Machine tot Capaciteit maken 800 - 3600 Pcs/H
| Garantie: | 1Year |
|---|---|
| MOQ: | 1 reeks |
| Marketing Type: | Heet Product |
Automatische de Perstortilla die van Chapatiroti Machine 8 maken“ 10“ 12“
| Voorwaarde: | nieuw |
|---|---|
| Functie: | het maken van Chapati Roti/Tortilla |
| Macht: | 21kw |
De Tortilla die van het roestvrij staalTarwemeel Machine met Twee Hoofden maken
| Kleur: | Roestvrij staalzilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 800-1300 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |
PLC Kern Automatische Tortilla die Machine BP-450 maken
| toepassing: | Voedselindustrie |
|---|---|
| Eigenschappen: | Gemakkelijk te werken |
| Garantie: | 1 jaar |
Kleine Groottetortilla die Materiaal maken
| Matieral: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Voltage: | 230v 380v |
| machinegewicht: | 600KG |
100kg/h industriële Chapati die Machine maken
| Gebruik:: | tortilla |
|---|---|
| Grondstof:: | Bloem |
| Kerncomponenten:: | PLC, Motor |
Hoge Output6000pcs/h 270mm Tortilla die Machine maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 2000-6000 PCS/HR |
| Macht: | 40 kW |
250kg/h de Makermachine van de graantortilla
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 3000-3800 PCS/HR |
| Macht: | 23 kW |
21kw bloemtortilla die Machine, 1500pcs/h-de Productielijn van de Bloemtortilla maken
| Toepassing: | Tortilla het maken |
|---|---|
| Eigenschappen: | Gemakkelijk te werken |
| Garantie: | 1 jaar |

