Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ industrial tortilla machine ] bij elkaar passen 273 producten.
Automatische Mexicaanse 250kg/H-PLC Moto van de Tortillaproductielijn
| Gebruik: | tortilla |
|---|---|
| Krachtbron: | Krachtbron |
| Voltage: | 380v |
Mexicaanse Tortilla die tot Machine maken Elektrisch het Verwarmen Roestvrij staal 304
| Machinenaam: | Mexicaanse Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
De Bloemtortilla die van de roestvrij staal Kleine Grootte tot Machine maken 600-800 PCs per Uur
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |
De middenproductielijn van de Grootte Automatische Tortilla 2000 - 3600 PCs/Uur
| Machinenaam: | Mexicaanse Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor de Riem, van PTFE (Polytetrafluoroethylene) |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
Automatische Vlakke Productielijn 3600 van de Broodmeeltortilla PCs-Capaciteit
| Machinenaam: | Mexicaanse Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor de Riem, van PTFE (Polytetrafluoroethylene) |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
De Tortilla die van het roestvrij staalTarwemeel Machine met Twee Hoofden automatisch maken
| Kleur: | Roestvrij staalzilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 800-1300 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |
Regelbare Vlakke het Broodmeeltortilla die van de tortillagrootte Machine maken het Elektrische Verwarmen
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| Afmeting: | 4630 *700 *1420mm |
2000pcs/h tortillaproductielijn, Automatische Tortilla die Machine maken
| Gebruik: | Tortilla het maken |
|---|---|
| Macht: | 43 kW |
| Afmeting: | 26000x2030x1915mm |
10cm Elektrische het Verwarmen 1300pcs/h Tortillaproductielijn
| Productiecapaciteit: | 500-1300 pcs/h |
|---|---|
| Merknaam: | SSS |
| Kerncomponenten: | Motor |
Het Broodmachine 1500pcs/h van de roestvrij staal Automatische 18inch Tortilla
| Capaciteit: | 500-1500pcs/h |
|---|---|
| Kerncomponent: | PLC |
| Macht: | 21kw |

