Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ industrial tortilla machine ] bij elkaar passen 273 producten.
700 - 3000 Pieces/h-Productielijn van de Roestvrij staaltortilla 8 - 50cm
| Productiecapaciteit: | 700-3000 Pieces/h |
|---|---|
| Roldiameter: | 850cm |
| RolOppervlaktebehandeling: | Chrome-het plateren |
PLC-gecontroleerde productielijn voor tortilla's
| Roldiameter: | 850cm |
|---|---|
| Naam van het product: | Pita/TORTILLA Productielijn |
| Rolbreedte: | 850mm |
Automatische elektrische tortilla-machine met PLC-computerbesturing
| functie: | Tortillaproductielijn |
|---|---|
| Grondstoffen: | Water, tarwe, maïs, melk, bloem |
| Diameter van de tortilla: | 6 tot 10 inch |
BP-650 Tortilla Productie Lijn met Renmin kabel
| Model: | BP-650 |
|---|---|
| Cable: | Renmin |
| Application: | Food Industry, Commerical Catering, Backery |
0.7MPA-1.0MPA druk tortilla maken machine met delta besturingssysteem
| Drukbereik van de pers: | 0.7MPA-1.0MPA |
|---|---|
| Tipe in de handel brengen: | Hot sale Product 2024 |
| Toepassing: | Voedingsmiddelenindustrie, commerciële horeca, bakkerij |
BP-350 Elektrische Tortillamaker, perfecte aanvulling op uw pitabroodmachine
| Aantal rijen: | Eenvoudige rij |
|---|---|
| Capaciteit: | 800 stuks/uur |
| Kerncomponenten: | Motor |
Elektrische tortilla maker BP-350 met gemakkelijke bediening
| Capaciteit: | 200 stuks per uur |
|---|---|
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
| Kerncomponenten: | Motor |
Lijn voor de productie van Pita / Tortilla van legeringsstaalrol 220V / 380V Spanning
| Controlesysteem: | PLC |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Naam van het product: | Pita/TORTILLA Productielijn |
220V / 380V Temperatuurgecontroleerde tortilla productielijn Rollersnelheid 3 - 20m/min
| Controlesysteem: | PLC |
|---|---|
| RolOppervlaktebehandeling: | Chrome-het Plateren |
| Rol snelheid: | 3-20m/min |
220V / 380V Tortilla Productie Lijn Met 8 - 50mm Roller Breedte 8 - 50cm Roller Diameter
| RolOppervlaktebehandeling: | Chrome-het Plateren |
|---|---|
| De Waaier van de temperatuurcontrole: | 0-300℃ |
| Controlesysteem: | PLC |

