Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ industrial tortilla machine ] bij elkaar passen 273 producten.
800pcs/h Machine van de roestvrij staal de volledig Automatische Chapati
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |
1200pcs/H 20cm Kleine Chapati die Machine voor Voedselindustrie maakt
| De naverkoopdienst: | Gebied installatie, het opdragen en opleiding |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-1300 PCS/HR |
| Deeggewicht: | 30-100g/PC |
Automatische verpakkingsmachine op maat voor 60-200g productverpakkingen
| Gewicht van het product: | 60-200 g/pcs |
|---|---|
| Frame materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Werkspanning: | 220V / 50Hz |
1200pcs/h industriële Chapati die Machine, 150mm Chapati maken die Materiaal maken
| De naverkoopdienst: | Gebied installatie, het opdragen en opleiding |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-1300 PCS/HR |
| Deeggewicht: | 30-100g/PC |
de Machine van de het Broodmaker van 1500pcs/h Roti, Industriële Roti de Makermachine van 200g
| Voltage: | 380v |
|---|---|
| Kleur: | Strook |
| Naam: | Tortillaproductielijn |
Het semi Automatische Deeg Dringende Machine het Lamineren Film Vormen
| ruwe materila: | bloem |
|---|---|
| materiaal: | roestvrij staal 304 |
| voordeel: | automatisch |
Gelaagde Deegbal die tot Machine maken Klantgerichte Scherpe Vorm
| Machinenaam: | Mexicaanse Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor, teflonnriem |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
1800 - 4800pcs/Hour de autoencrusting-Interface van de Machine Menselijke Computer
| Kadermateriaal: | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Productienaam: | Autoencrusting-Machine |
| Productgewicht: | 20-180g |
De volledige Stijl Lavash die van Turkije Machine voor Lavash-Brood maken
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 7000-14000 PCS/HR |
| Macht: | 16kw |
Op maat gemaakte verpakkingsmachine voor producten met hoge precisie
| Diameter van het product: | 16 cm-26 cm |
|---|---|
| Luchtdruk: | 0.8-1.0M/Pa |
| Toepasselijke producten: | aangepast |

