Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ lavash bread making machine ] bij elkaar passen 61 producten.
De vlakke Tortilla die van Broodroti Machine maken het Elektrische Verwarmen
| productnaam: | De vlakke Tortilla die van Broodroti Machine/de machine van het de persbrood van de graantortilla ma |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 500-1300 pcs/h |
| Voltage: | 380V/220V |
Automatische Mexicaanse Tortilla die Machine maken het Elektrische Verwarmen 1300pcs/H
| Productnaam: | Automatische Mexicaanse Tortilla die Machine voor Machine van de de Pers de Commerciële Grote Pannek |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 500-1300 pcs/h |
| Voltage: | 380V/220V |
Commerciële Automatische Kleine Tortilla die Machine met Dienst voor certificering maken
| Capaciteit: | 800-2000pcs /hour |
|---|---|
| Toepassing: | tortilla of lavash |
| Verpakking: | Houten pakket |
Elektrische Bloemtortilla die Machine, 200mm Lavash Bakselmateriaal maken
| Automatische rang: | Automatisch |
|---|---|
| Gedreven Type: | elektrisch/hydraulisch |
| Voltage: | 380V/220V |
Commerciële Regelbare 55g-Graantortilla die Machine maken
| Eindproduct: | tortilla |
|---|---|
| voordeel: | concurrerende prijs, gemakkelijk te werken, Energie - besparing |
| grondstof: | bloem, tarwemeel |
14000pcs/h hoge het Broodlijn van Output Sanitaire Lavash
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 7000-14000 PCS/HR |
| Macht: | 16KW |
Hoge Capaciteit 3600pcs/h die Lavash Machineroestvrij staal maken
| Capaciteit: | 2000-3600pcs/h |
|---|---|
| Macht: | 23kw |
| Voltage: | 220V / 380V |
6000pcs/h corrosiebestendige Chapati die Machine voor Zaken maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 2000-6000 PCS/HR |
| Macht: | 40 kW |
Hoge Output6000pcs/h 270mm Tortilla die Machine maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 2000-6000 PCS/HR |
| Macht: | 40 kW |
Regelbare Roestvrij staal Industriële Tortilla die Machine maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |

