Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ lavash bread making machine ] bij elkaar passen 61 producten.
Volledig automatische lavash broodmachine met hoge capaciteit
| Belangrijk verkooppunt: | Concurrerende prijs en volledig automatisch en hoge capaciteit en goede kwaliteit en goede feedback |
|---|---|
| Drukbereik: | 0.8-1.0 MPa |
| Machinaal materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
Regelbaar Lavash-Brood die Machine maken
| Gebruik: | Lavash het maken |
|---|---|
| Macht: | 30 kW |
| Afmeting: | 25m x 5.5m x 2.0m |
Het op zwaar werk berekende Brood die van 1400pcs/h 40kw Lavash Machine maken
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H): | 7630mm*695mm*1680mm |
| Capaciteit: | 1500-3600/h |
Touch screen1300pcs/h 55kw Lavash Brood die Machine maken
| Eindproduct: | tortilla, chapati, roti, brood, pazzi |
|---|---|
| Macht: | 42.6kw |
| Kleur: | stianless grijs/aangepast staal |
Klanttevredenheid Lavas broodmachine broodmachine met 6-12 inch Lavas
| Machinaal materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Afmeting: | 28300 * 5800 * 1830 mm |
| Producten: | lavash |
Volledig automatische 8000 stuks per uur roestvrij staal lavash broodmachine
| Producten: | lavash |
|---|---|
| Machinaal materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Kracht: | 25KW |
Productie-klaar lavash broodmachine Drukbereik 0,8-1,0 Mpa Diameter 6-12 inch 8000-10000pcs/uur Capaciteit
| Drukbereik: | 0.8-1.0 MPa |
|---|---|
| Producten: | lavash |
| Gewicht: | 8000 kg |
6-12 Inches Diameter Lavash Brood Maker Machine met 8000kg capaciteit en Online Support
| Afmeting: | 28300 * 5800 * 1830 mm |
|---|---|
| Diameter van lavash: | 6-12 inch |
| Machinaal materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
Dia 18Cm PLC Verrichting Pita Bread Making Machine 304 Staalmateriaal
| Voltage: | 380v |
|---|---|
| automatische rang: | Automatisch |
| Voorwaarde: | Nieuw |
De volledige Stijl Lavash die van Turkije Machine voor Lavash-Brood maken
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 7000-14000 PCS/HR |
| Macht: | 16kw |

