Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ lavash bread making machine ] bij elkaar passen 61 producten.
Regelbare Taco Shell Maker Machine
| Gebruik: | Tortilla het maken |
|---|---|
| Macht: | 43 kW |
| Afmeting: | 26000x2030x1915mm |
Hoge Capaciteits6000pcs/h Regelbare Lavash Productielijn
| Zeer belangrijke Verkopende Punten:: | Automatisch |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100g/pc |
| Frequentie:: | 50HZ |
1500pcs/Hour Electric Power-Machine 8mm Stofvrije 45mm van de Tortillamaker
| Naam: | 1500pcs/hour hoog - de machineproductielijn 845mm van de kwaliteits elektrische tortilla |
|---|---|
| Materia: | Roestvrij staal |
| Macht: | 21kW |
De Tortilla Pita Bread Production Line With Oven Cooling System van hoge Capaciteitsfull auto
| Capaciteit: | 800-3000pcs /hour |
|---|---|
| Toepassing: | tortilla of lavash of brood |
| Verpakking: | Houten pakket |
Ce-Bloem de Materiële PLC Machine 500Kg/H 6“ 12“ van het Tortillabrood
| Voorwaarde:: | Nieuw |
|---|---|
| Na de Dienst van Warran ty: | Videotechnische ondersteuning |
| Garantie:: | 1year |
7000pcs/h het hoge Materiaal van het Output Sanitaire Vlakke Brood
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 7000-10000 PCS/HR |
| Macht: | 16KW |
De Machine van de de Tacomaker van de voedselindustrie, 14000pcs/h Pita Bread Equipment
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 7000-14000 PCS/HR |
| Macht: | 16KW |
1000pcs/h voedselindustrie 30cm Lavash-Productielijn
| Productiecapaciteit: | 600-1000pcs/h |
|---|---|
| Macht: | 21kw |
| Gewicht: | 600 |
De Meestersmateriaal van de Intellectualization2000pcs/h Tortilla
| Zeer belangrijke Verkopende Punten:: | Automatisch |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100g/pc |
| Frequentie:: | 50Hz |

