Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ lavash bread making machine ] bij elkaar passen 61 producten.
304 roestvrij staal Volledig automatische lavashmachine
| Kracht: | 25KW |
|---|---|
| Drukbereik: | 0.8-1.0 MPa |
| Afmeting: | 28300 * 5800 * 1830 mm |
Uurlijkse productie van 8000-10000 en energie-efficiëntie lavash bakmachine lavash productielijn
| Machinaal materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Afmeting: | 28300 * 5800 * 1830 mm |
| Producten: | lavash |
Automatische lavash productielijn met een productiecapaciteit van 8000 tot 10000 vellen per uur
| Belangrijk verkooppunt: | Concurrerende prijs en volledig automatisch en hoge capaciteit en goede kwaliteit en goede feedback |
|---|---|
| Functie: | voedsel |
| Productie Capacit: | 8000-10000 stuks per uur |
304 roestvrij staal lavash machine met drukbereik 0,8-1,0 Mpa
| Machinaal materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Drukbereik: | 0.8-1.0 MPa |
| Belangrijk verkooppunt: | Concurrerende prijs en volledig automatisch en hoge capaciteit en goede kwaliteit en goede feedback |
De automatische Lavash-Productielijn zuurde het Dunne Flatbread-Maken
| Materiaal: | roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Verwerkingstypes: | Automatische Lijn |
| Na de Garantiedienst: | Onlineondersteuning |
Intellectualization3600pcs/h SS304 Lavash Productielijn
| Macht: | 42.6kw |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Automatische Vlakke Arabische Broodproductielijn 3800 PCs /H
| Krachtbron: | Gas/Elektrisch |
|---|---|
| Capaciteit: | 800 tot 3800 PCs /h |
| Voordeel: | Eenvoudige Verrichting |
Vlakke Arabische Pita Bread Roti Production Line Commerciële 800--8200pcs/H
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Functie: | het maken van Chapati Roti/Tortilla |
| macht: | 21kw |
Regelbare 700pcs/h Productielijn van het 18 Duim de Arabische Brood
| Eindproduct: | tortilla, chapati, roti, brood, pizza |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | torilla |
| Capaciteit: | 500-700Pcs/h |
Kleine Groottetortilla die Materiaal maken
| Matieral: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Voltage: | 230v 380v |
| machinegewicht: | 600KG |

