Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ lavash bread making machine ] bij elkaar passen 61 producten.
Hoge de Makermachine van het Output100kg/h 23kw Lavash Brood
| Voorwaarde:: | Nieuw |
|---|---|
| Garantie:: | 1year |
| Voltage:: | 380v |
de Productielijn van 6000pcs/h Lavash, 200g-Tortillabrood die Machine maken
| Capaciteit: | 2000-6000pcs/h |
|---|---|
| Macht: | 23Kw |
| Voltage: | 220V / 380V |
250kg/h hoge Output 40cm Pita Bread Making Machine
| Voorwaarde:: | Nieuw |
|---|---|
| Garantie:: | 1year |
| Voltage:: | 380v |
304 roestvrij staal lavash broodmachine met verbeterde voedselprestaties
| Producten: | lavash |
|---|---|
| Gewicht: | 8000 kg |
| Kracht: | 25KW |
6-12 Diameter Lavash maken machine met 304 roestvrij staal 25kw Power
| Drukbereik: | 0.8-1.0 MPa |
|---|---|
| Machinaal materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Kracht: | 25KW |
8000 kg capaciteit flexibele configuratie lavash broodmachine drukbereik 0,8-1,0 Mpa voor lavash productie vereisten
| Belangrijk verkooppunt: | Concurrerende prijs en volledig automatisch en hoge capaciteit en goede kwaliteit en goede feedback |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 8000-10000 stuks per uur |
| Kracht: | 25KW |
304 roestvrij staal ontwerp lavash deeg pers machine voor grootschalige en volume productie 28300 * 5800 * 1830mm
| Kracht: | 25KW |
|---|---|
| Drukbereik: | 0.8-1.0 MPa |
| Belangrijk verkooppunt: | Concurrerende prijs en volledig automatisch en hoge capaciteit en goede kwaliteit en goede feedback |
Aanpasbaar Flexible configuratie Lavas broodmachine Drukbereik 0,8-1,0 Mpa Productiecapaciteit 8000-10000pcs/uur
| Functie: | Voedsel |
|---|---|
| Afmeting: | 28300 * 5800 * 1830 mm |
| Online ondersteuning: | Voorziening |
Het Broodmaker van touch screenlavash
| Eindproduct: | tortilla |
|---|---|
| grondstof: | bloem, tarwemeel |
| MOQ: | 1 reeks |
Tortilla die van de servomotor de Hydraulische Pers Machine Automatisch maken volledig
| Productiecapaciteit: | 3000-14000 pcs/h |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motorplc |
| Materiaal: | Roestvrij staal |

