Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ lavash bread making machine ] bij elkaar passen 61 producten.
700pcs/h de normale Tortilla die van de Outputbloem Machine maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |
Hoge Productiviteit 1300 Stuk die per de Tortilla van het Uurgraan Machine maken
| Toepassing:: | fabriek, Supermarkt, restaurant |
|---|---|
| Kleur:: | Zilver |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Water Bestand Materiaal om een Armeense Lavash Te bakken
| Gebruik: | Lavash het maken |
|---|---|
| Macht: | 30 kW |
| Afmeting: | 25m x 5.5m x 2.0m |
Regelbare Plc de Makermachine 3600pcs/Hour van de Kerntortilla
| Naam: | Regelbare Tortillamachine voor de Arabische Lage prijs van Pita Bread/van het Chapatibrood |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | aangepaste 2000-3600pcs/hour, |
| De toepasselijke industrieën: | Voedsel & Drankfabriek, Restaurant, Huisgebruik, Voedselwinkel |
304 roestvrij staaliso tortilla die de Productielijn van productielijnlavash maken
| Afmeting: | 26000 x 2030 x 1915 (mm) /customized |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Sleutelwoorden: | TORTILLA, CHAPATI, PITABROODJE, MEXICAANS BROOD |
Kleine Groottetortilla die Materiaal maken 800 - 1000pcs 10cm - 30cm
| Matieral: | Roestvrij staal |
|---|---|
| voltage: | 230v 380v |
| Machinegewicht: | 600kg |
van de het Graantortilla van 43kw 3800pcs/h de Makermachine
| Gebruik: | Tortilla het maken |
|---|---|
| Macht: | 43 kW |
| Afmeting: | 26000x2030x1915mm |
900x900 de hete Dringende Productielijn 3000pcs/H van de Plaattortilla
| Productiecapaciteit: | 3000-14000 pcs/h |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motorplc |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
Automatische lavash machine om heerlijke lavash 8000-10000pcs/uur te maken
| Afmeting: | 28300 * 5800 * 1830 mm |
|---|---|
| Drukbereik: | 0.8-1.0 MPa |
| Functie: | voedsel |

