Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ automatic roti making machine ] bij elkaar passen 200 producten.
De commerciële Productielijn Flatbread van de Gebruikstortilla voor Voedselfabriek
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Benzineverbruik: | 4-14 m ³ /h |
3800pcs/h de Machine van voedselencrusting, het Elektrische Materiaal van de Voedselproductie
| Uitvoerproductnaam: | Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Thoughput:: | 2000-6000/hour |
| Type:: | tortilla |
De Arabische Productielijn van de Broodtortilla door de Pers van de Luchtdruk of Hydraulische Drukpers
| Toepasselijke Industrie: | Voedsel & Drankfabriek, Restaurant |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | Arabische broodmachine |
| Voltage: | 380V |
150g Commercial Roti Maker , 1300pcs/h Flat Bread Production Line
| Voltage: | 380v |
|---|---|
| Kleur: | Strook |
| Naam: | Tortillaproductielijn |
Elektrische het Verwarmen Automatische de Makermachine van de Graantortilla
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| macht: | 21 kW |
Hoge Capaciteit 304 van de de Bloemtortilla van Roestvrij staalmexico de Productielijn van Roti
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 2000-3600 pcs/h |
| Voltage: | 380v/3phase |
De Verwerkingslijn van de twee Hoofdentortilla, 30g-Tortilla die Materiaal maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Dikte: | 100300mm |
| Capaciteit: | 600-1500 PCS/HR |
2000pcs/H zilveren Commerciële Tortillamachine met Touch screen
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 2000-6000 PCS/HR |
| Deeggewicht: | 30-100g/PC |
De Machine van de de Tortillamaker van het roestvrij staal700pcs/h Graan
| Merknaam: | SSS |
|---|---|
| Macht: | 21kw |
| Garantie: | 1 jaar |
250kg/h de Makermachine van de graantortilla
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 3000-3800 PCS/HR |
| Macht: | 23 kW |

